Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для молодих класних керівників середньої ланки

02.02.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

29 січня 2016 року у Люботинській гімназії № 1 відбувся майстер-клас для молодих класних керівників середньої ланки з теми «Діяльність класного керівника щодо формування ціннісного ставлення учнів до суспільства і держави».  Метою майстер-класу  було окреслити пріоритетні напрями діяльності класного керівника з національно-патріотичного виховання учнів середньої ланки, ознайомити класних керівників з методикою проведення КТС до Дня Соборності України. 

З метою підвищення компетентності класних керівників  заступник директора з виховної роботи Люботинської гімназії № 1 Давиденко В.Г. з методикою організації КТС, як формою діяльності класного керівника щодо національно-патріотичного виховання учнів. Учасникам майстер-класу було презентовано КТС «Моя родина - Україна» (святкова програма до Дня Соборності України), яку підготували учні середньої ланки (5-7 класи) Люботинської гімназії № 1 (відповідальна - класний керівник 6-Б класу Смородько В.А.).

По закінченню святкової програми відбулось засідання фокус-групи «Формування ціннісного ставлення учнів основної школи до суспільства і держави», під час якої учасники  майстер-класу переглянули та обговорили нормативно-правову базу, інтернет-ресурси з питань патріотичного виховання учнів, визначили ефективні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів щодо патріотичного виховання дітей. Підсумком роботи фокус-групи був методичний практикум «Проектування форм виховної діяльності з національно-патріотичного виховання».

Переглядів: 1243 Повернутись