Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів фізики шкіл м. Люботина

26.01.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

21 січня 2016 року на базі Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2 було проведено майстер-клас для вчителів фізики шкіл м. Люботина за темою «Особливості реалізації нового змісту Державного стандарту базової загальної середньої освіти в 7-х класах ЗНЗ у 2015/2016 навчальному році».

Мета майстер-класу: ознайомити присутніх із досвідом роботи вчителя фізики щодо реалізації нового змісту Державного стандарту базової загальної середньої освіти в 7-х класах ЗНЗ.

Відкрила майстер-клас  вчитель фізики Люботинського НВК № 2 Прядка О.І. інтерактивною вправою «Очікування», яка сприяла створенню доброзичливого мікроклімату серед учасників та мотивації до подальшої роботи.

Вчитель фізики Прядка О.І. презентувала присутнім власні напрацювання з теми «Діяльнісний підхід до навчання фізики», ознайомила педагогів із основними етапами формування предметної, науково-природничої та ключових компетентностей учнів засобами фізики як навчального предмета в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти з метою активізації пізнавальної діяльності, розвитку творчих здібностей учнів.

Наступним етапом майстер-класу була робота вчителів фізики у творчій педагогічній майстерні, під час якої присутні розробляли та презентували міні-проекти з теми «Сила тяжіння. Вага. Невагомість» та «Прості механізми у побутових пристроях».

На завершення роботи вчитель фізики Прядка О.І. запропонувала присутнім свої методичні наробки щодо здійснення управління інтегрованою дослідницькою, творчою діяльністю учнів та організації пошукової роботи, допомоги у визначенні мети та завдань навчальних проектів для учнів 7 класу з теми «Взаємодія тіл. Сила», «Механічна робота та енергія».

Методист ММК                              С.М.Мазій

Переглядів: 797 Повернутись