Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів інформатики

01.02.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

Згідно річного плану ММК 28 січня 2016 року на базі Люботинської гімназії № 1 проведено майстер-клас для вчителів інформатики міста за темою: «Розвʼязування олімпіадних задач у середовищах Visual Basic та Pascal».  Метою заходу було сприяти оволодінню учасниками майстер-класу прийомами та методами розвʼязання олімпіадних задач у середовищах програмування Visual Basic та Pascal.

Інформаційно-презентаційний блок майстер-класу, проведеного вчителем інформатики Люботинської гімназії Ковтуном С.В., розпочався з проведення інтерактивної вправи в режимі он-лайн тестування, за результатами якої були визначені завдання роботи для учасників заходу. Сергій Володимирович запросив присутніх до своєї педагогічної майстерні «Олімпіадні задачі: їх класифікація, етапи розвʼязання та перевірки».

Практичний модуль майстер-класу розпочався проведенням інтерактивної вправи «Палітра майстра», під час якої вчитель продемонстрував присутнім власні наробки із досвіду роботи щодо розвʼязання олімпіадних задач. Наступним етапом майстер-класу була робота вчителів інформатики у творчій педагогічній майстерні, де присутні, працюючи в групах, розвʼязували задачі з інформатики, а потім колективно проводили їх покрокову перевірку.

 При проведенні вправи «Відкритий мікрофон» кожен з присутніх мав змогу поділитися власними думками за темою майстер-класу та отримати відповіді на питання.

Під час анкетування учасники семінару відзначили актуальність, ефективність та високий рівень проведення майстер-класу.

Методист ЛММК С.М. Мазій

Переглядів: 636 Повернутись