Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Святковий зіркопад талантів

25.01.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

У Караванській школі І-ІІІ ступенів відбувся святковий зіркопад талантів, який відкрили гості - колектив буднку дитячої та юнацької творчості м.Люботина "НОН-СТОП" керівник Харченко О.П. музичною композицією "Справжні друзі".

Це було свято вшанування мистецтва. Кожен приніс із собою неоціненний скарб - любов до поетичного слова, музики, пісні, хореографії. А ще - доброзичливість у серці, бажання творити.

Ми всі ще раз переконалися, що наша школа багата на талановитих, здібних та обдарованих дітей. Запальні таночки у виконаннні Псар Кристини, Капустянської Кристини та Гонгало Вероніки учасниць танцювального колективу "Я вірю" і Новікової Марії та Кузнєцової Анжеліки, чарівні звуки музики юних бандуристок Полюхович Єлизавети і Кузнєцової Анжеліки та піаністи Насвіт Єлизавети приємно вразили присутніх. Свої вокальні здібності показали Скотарь Анна, Бровко Ксенія, Сабіна Вероніка, Картава Вероніка, Сергієнко Юлія, Полюхович Єлизавета, Сіманькова Валерія. Кілька чудових вокальних номерів, як сольних так і групових, професійно поставили гості свята колектив "НОН-СТОП".

Особливо приємно булоспостерігати за багатогранним талантом дітей, які виступили в різних жанрах. Вітаємо всіх учасників, щиро дякуємо гостям і сподіваємось, що всі здобудуть у своєму житті не одну творчу перемогу.

Більше фото за посиланням Зіркопад талантів

Переглядів: 704 Повернутись