Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для новопризначених керівників та заступників керівників навчальних закладів міста

27.12.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

22  грудня 2015 року  на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбувся майстер-клас з теми «Створення гуманної, комфортної та здоров’язбережувальної атмосфери у школі на основі взаємодії усіх учасників навчально-виховного процесу» для новопризначених керівників та заступників керівників навчальних закладів міста Люботина, у якому взяли участь 9 осіб. Метою майстер-класу було: розкрити сутність управлінської діяльності адміністрації закладу щодо створення комфортної атмосфери у школі на основі взаємодії усіх учасників навчально-виховного процесу; продемонструвати переваги нетрадиційних форм проведення педагогічних рад.

Учасників майстер-класу привітали учні, вчителі та батьки навчального закладу музичною композицією «Шкільна родина – сім’я єдина». Відкрила майстер-клас директор школи Мельник Н.О., яка запропонувала учасникам висловити свої очікування у ході вправи «Інформаційний трикутник». Учасникам було запропоновано переглянути «дефіле нестандартних педрад», під час якого директор Мельник Н.О. та заступник директора Ситюк Н.М. презентували нестандартні форми педагогічних рад, які проводяться у школі, розкрили мету проведення педради, наголосили на перевагах тієї чи іншої форми.  На допомогу новопризначеним керівникам надано методичні нотатки «Педагогічна рада школи як форма вдосконалення професійної компетентності вчителя», у яких розкрито функції педради, вимоги до визначення тематики педрад, технологію та циклограму проведення, алгоритм-пам’ятку ведення педради та реалізацію її рішень, а також перелік літературних джерел, якими можна скористатися під час підготовки до педагогічної ради.

Особливо цінним для учасників стала «Школа управлінської майстерності», під час якої адміністрація школи провела педраду – ділову гру з теми «Створення гуманної, комфортної та здоров’язбережувальної  атмосфери у школі на основі взаємодії усіх учасників навчально-виховного процесу», учасниками якої стали самі новопризначені керівники. Передумовою вибору даної тематики педагогічної ради стало обговорення проблем комфортності перебування учнів у школі очима батьків, вчителів та самих учнів під час засідання ради школи, відеопитування дітей. Педагогічна рада проведена з використанням інтерактивних методів та вправ «Асоціативний кущ, «Визначення», «Імпровізація», «Керівник», «Реклама». Новопризначені керівники створювали колажі щодо створення комфорту у закладі, коментували педагогічні ситуації, розробляли SWOT-аналіз та рекламу навчального закладу.

Висловлюємо подяку адміністрації Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів за високий рівень проведення майстер-класу, що сприяв підвищенню управлінської компетентності новопризначених керівників навчальних закладів міста.

Завідувач ММК С.М. Сіренко

Переглядів: 1449 Повернутись