Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Практикум шкільного бібліотекаря

17.12.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

17 грудня 2015 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 відбувся практикум шкільного бібліотекаря з теми «Роль шкільної бібліотеки у формуванні національної свідомості учнів». На заході були присутні шкільні бібліотекарі всіх ЗНЗ міста. 

Відкрила захід заступник директора з НВР Книш С.М., яка ознайомила присутніх з планом роботи.

Інформаційно-презентаційний блок розпочала бібліотекар Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Пігуль К.І., яка презентувала досвід роботи з теми «Роль шкільної бібліотеки у формуванні національної свідомості учнів».

Практичний блок презентували учні 7 класу, які провели екскурсію до шкільного етнографічного музею «Світлиця». Експозиція музею відображає особливості побуту та культури нашого краю. Серед експонатів музею колекція вишитих ікон, рушників та картин, давніх гончарних виробів та кераміки, старовинного посуду, одягу, знаряддя праці, меблі, музичні інструменти. Екскурсія була дуже змістовною та пізнавальною. Продовжився практичний блок презентацією творчого проекту учнів 5 класу (вишита книжка «Абетка для малят»).

По закінченню заходу учасники практикуму обмінялися думками, звернули увагу на те, що такі заходи сприяють розвитку національно-патріотичної свідомості учнів, відзначили актуальність та високий рівень проведення практикуму для шкільних бібліотекарів.

Методист ММК В.М. Сітченко

Переглядів: 654 Повернутись