Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів зарубіжної літератури та російської мови

16.12.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

15 грудня 2015 року на базі Люботинського НВК № 2 відбувся майстер-клас для вчителів зарубіжної літератури та російської мови загальноосвітніх навчальних закладів міста з теми «Активізація пізнавальної та розумової діяльності учнів на уроках зарубіжної літератури та російської мови  шляхом упровадження інноваційних педагогічних технологій».

Відкрила майстер-клас вчитель зарубіжної літератури та російської мови Люботинського НВК № 2 Обадіна А.М., яка ознайомила присутніх з досвідом роботи за темою «Активізація пізнавальної та розумової діяльності учнів на уроках зарубіжної літератури та російської мови  шляхом упровадження інноваційних педагогічних технологій» та представила презентаційні матеріали «Використання завдань, спрямованих на активізацію пізнавальної та розумової діяльності учнів на різних етапах уроку російської мови та зарубіжної літератури».

Практична частина майстер-класу була представлена уроком російської мови у 7 класі з теми «Имя числительное. Имена числительные, обозначающие количество предметов и «порядок их при счете»; роль имен числительных в предложении. Буква ь в числительных», який провела учитель російської мови Обадіна А.М. Упродовж усього уроку вчитель російської мови Обадіна А.М.  демонструвала  форми, прийоми та методи роботи, які сприяли активній, пошуковій діяльності учнів, відкриттю нових знань. Урок відповідав новим підходам до організації навчально-пізнавальної діяльності учнів. По закінченню уроку вчитель Обадіна А.М. провела самоаналіз уроку, звернула увагу молодих та малодосвідчених вчителів зарубіжної літератури та російської мови на структуру та основні компоненти самоаналізу сучасного уроку.

Під час роботи у творчій майстерні «Конструювання уроку російської мови у 7 класі на засадах особистісно орієнтованого, діяльнісного та компетентнісного підходів в умовах реалізації нових Державних стандартів» учасники семінару опрацювали поняття «моделювання», «конструювання», «проектування» та створили план-конспект уроку російської мови відповідно до нової програми.  

По закінченню майстер-класу проведено рефлексію щодо очікувань учасників та відзначено актуальність та високий рівень проведення майстер-класу.

Методист ММК В.М. Сітченко

Переглядів: 1750 Повернутись