Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів

14.12.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

4 грудня 2015 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відбувся майстер-клас для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів міста з теми «Конструювання уроку біології в умовах упровадження нових Державних стандартів», метою якого було удосконалення підходів до конструювання уроку біології відповідно до нових Держстандартів.

Відкрила майстер-клас вчитель біології Скубреєва Л.В. інтерактивною вправою «Привітання», яка сприяла створенню позитивного психологічного мікроклімату серед учасників. Учасники майстер-класу під час інтерактивної вправи «Незакінчене речення» виявили свої очікування.

Скубреєва Л.В залучила вчителів до участі у методичному діалозі «Компетентнісний підхід до формування змісту освіти відповідно до нових Державних стандартів», під час якого вчителі активізували поняття «ключові та предметні компетентності», «компетентнісний підхід», «діяльнісний підхід» тощо. Нові підходи до побудови сучасного уроку учасники мали змогу побачити на році біології у 7 класі з теми «Рептилії. Визначальні ознаки будови, біологічні особливості, середовища існування». Упродовж усього уроку вчитель біології Скубреєва Л.В. демонструвала  форми, прийоми та методи роботи, які сприяли активній, пошуковій діяльності учнів, відкриттю нових знань. Урок відповідав новим підходам до організації навчально-пізнавальної діяльності учнів, а саме був особистісно-зорієнтованим, діяльнісним та компетентнісним.

Під час роботи у педагогічній майстерні «Конструювання уроку біології у 7 класі з урахуванням сучасних вимог» учасники семінару опрацювали поняття «моделювання», «конструювання», «проектування» та створили конструктор уроку біології відповідно до нової програми з біології.  

По закінченню майстер-класу проведено рефлексію щодо очікувань учасників та відзначено актуальність та високий рівень проведення методичних заходів.

Завідувач ММК С.М. Сіренко

Переглядів: 1347 Повернутись