Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Тематичний семінар для педагогічних працівників міста

14.12.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

8 грудня 2015 року у приміщенні Люботинського навчально-виробничого комбінату відбувся тематичний семінар для педагогічних працівників м. Люботина з теми «Педагогічна діагностика у роботі класного керівника», який підготували та провели Сіваченко Інесса Геннадіївна, методист Центру громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» та Колісник Олена Валентинівна, методист  Центру практичної психології і соціальної роботи та здорового способу життя КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Участь у семінарі взяли заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори та керівники шкільних методичних об’єднань класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста (всього 18 осіб).
Інесса Геннадіївна та Олена Валентинівна у своїх виступах  окреслили місце, завдання, основні принципи педагогічної діагностики; визначили критерії оцінювання виховної діяльності класного керівника за показниками результатів виховного процесу, презентували досвід реалізації діагностичного підходу в роботі класних керівників та разом з учасниками розглянути діагностичні методи та методики, що використовуються у практичній діяльності класного керівника.

Учасники семінару мали змогу у групах опрацювати методики визначення ціннісно-орієнтованої єдності учнівського колективу.

Вдячні методистам КВНЗ «Харківської академії неперервної освіти» та сподіваємося, що набуті знання стануть у нагоді педагогам, що займаються вихованням учнівської молоді.

Методист ММК Лампанченко К.В.

Переглядів: 665 Повернутись