Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів фізики шкіл м. Люботина

01.12.2015 | Розмістив: В.В. Стрілець

26 листопада 2015 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено майстер-клас для вчителів фізики шкіл м. Люботина за темою "Науково-дослідницька діяльність учнів як одна із форм розвитку творчих здібностей обдарованих дітей".

Мета заходу: сприяти оволодінню слухачами прийомами та методами організації науково-дослідницької діяльності обдарованих учнів; актуалізувати і узагальнити теоретичні знання, вміння та навички вчителів щодо розвитку творчих здібностей учнів на уроках фізики та в позаурочний час шляхом впровадження проектних технологій, залучення до науково-дослідницької діяльності.

Вчитель фізики Дудка О.А. презентувала присутнім власні напрацювання з теми «Науково-дослідницька діяльність учнів як одна із форм розвитку творчих здібностей обдарованих дітей», ознайомила педагогів із основними етапами впровадження проектних технологій при вивченні фізики у 7 класі за новою програмою в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти з метою активізації пізнавальної діяльності, розвитку творчих здібностей учнів.

Наступним етапом майстер-класу була робота вчителів фізики у педагогічній майстерні, під час якої присутні моделювали та презентували міні-проект з теми «Порівняння швидкостей рухів тварин, техніки».

А на завершення роботи вчитель фізики Дудка О.А. запросила присутніх на захист проекту учнями 7-А класу «Визначення середньої швидкості нерівномірного руху». Групи «Теоретиків», «Практиків» та «Редактори» звітували про проведену роботу над проектом та презентували його.

 Під час підведення підсумків (згідно з анкетуванням учасників заходу) визначено високий науково-методичний рівень проведення майстер-класу.

Переглядів: 1218 Повернутись