Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів математики шкіл м. Люботина

27.11.2015 | Розмістив: В.В. Стрілець

20 листопада 2015 року на базі Люботинського НВК № 2 було проведено майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів математики шкіл м. Люботина за темою "Розвиток творчого мислення на уроках математики як один із шляхів підвищення результативності навченості в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти".

Мета заходу: ознайомити учасників майстер-класу з досвідом роботи вчителів математики щодо розвитку творчого мислення учнів в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти,  удосконалювати навички вчителів щодо використання тестових завдань у форматі ЗНО.

Вчителі математики Лутицька Н.В. та Прядка О.І. під час проведення методичного практикуму звернули увагу присутніх на використання завдань, спрямованих на розвиток творчого мислення учнів на різних етапах уроків; використання завдань у форматі ЗНО познайомили присутніх з сучасною типологією уроків, поділилися досвідом роботи щодо побудови сучасного уроку.

Наступним етапом семінару був практичний тренінг "Робота з тестами у форматі ЗНО". Досвідчені вчителі разом з молодими колегами опрацювали запропоновані тести ЗНО 2011-2015 років (за програмою математики 5-7 класів).

Під час підведення підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Переглядів: 727 Повернутись