Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів початкових класів

30.11.2015 | Розмістив: В.В. Стрілець

27 листопада 2015 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся майстер-клас для вчителів початкових класів «Формування ІК-компетентності вчителя та учнів в умовах нового освітнього простору та реалізації нових Державних стандартів».

На меті даного методичного заходу  було підвищення теоретичного та методичного рівня вчителів початкових класів з питань впровадження інформаційних технологій.

Підчас інформаційно-презентаціного блоку присутні мали можливість ознайомитися із досвідом роботи вчителів Семикіної О.М. та Гололобової Є.О. про можливості активізації навчального процесу в 1-4 класах за рахунок використання програмових засобів навчання. Педагоги продемонстрували можливості використання програмних матеріалів, що створено до уроків інформатики, під час актуалізації знань та підсумкового етапу на уроках української мови, математики та природознавства.

Під час методичного практикуму (вчитель Барчан І.О.) педагоги змогли ознайомитися та оцінити ефективність використання ІК-технологій  для формування природничої компетентності молодших школярів.

Під керівництвом вчителя вищої кваліфікаційної категорії Титаренко С.В. присутні ознайомилися із можливостями прикладних програм для конструювання тестів за навчальним матеріалом початкової школи. Практикум по роботі з тригерами та гіперпосиланнями в програмі Power Point дозволив створити власні тестові оболонки для уроків математики та української мови.

З новими підходами до організації навчально-виховного процесу в умовах особистісно-орієнтованого навчання  вчителі ознайомилися разом із вчителем-методистом Толстоп’ятовою Л.В. під час тренінгу «Лицем до дитини». Вчителі створили методичний конструктор для проведення уроків навчання грамоти за принципом «Читання від тексту до букви», уроків математики із використанням прийомів мнемотехніки та набули практики проведення руханок для підвищення комунікативної компетентності учнів.

Керівники майстер-класу мають сподівання, що даний захід підвищив вміння учасників застосовувати активні форми і методи роботи у контексті нових Державних стандартів та стане поштовхом для спрямування діяльність учителів початкових класів до практичної роботи відповідно до вимог інформаційного суспільства.

Переглядів: 1317 Повернутись