Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів української мови та літератури шкіл міста

12.11.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

11 листопада 2015 року на базі Люботинської ЗОШ №4 було проведено семінар майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів української мови та літератури шкіл м. Люботина за темою "Конструювання уроку української мови та літератури в умовах упровадження нових Державних стандартів".

Мета заходу: поповнити теоретичні та практичні знання молодих вчителів; опрацювати методику викладання предмета; формувати вміння застосовувати активні форми і методи організації роботи у контексті нового Державного стандарту; удосконалювати навички вчителів щодо проведення тестування у форматі ЗНО.

Вчитель української мови та літератури ЗОШ №3 Бардакова С.М. познайомила присутніх з сучасною типологією уроків, поділилася досвідом роботи щодо побудови сучасного уроку української мови та літератури.

Вчитель Прилуцька Л.В. провела відкритий урок у 5-А класі з теми "Речення з однорідними членами. Узагальнювальне слово при однорідних членах речення". Молоді колеги мали змогу познайомитися із структурою уроку, його етапами, вмінням визначати мету та завдання уроку, створювати атмосферу успіху на уроці. Під час роботи у педагогічній майстерні вчитель розповіла про аналіз та самоаналіз уроку, продемонструвала самоаналіз відкритого уроку. Молоді колеги, працюючи в групах, зробили аналіз побаченого уроку.

Наступним етапом семінару був практичний тренінг "Робота з тестами у форматі ЗНО". Досвідчені вчителі разом з молодими колегами опрацювали тести ЗНО-2015 (додаткова сесія). Під час підведення підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Методист ММК Хлистун Н.І.

Переглядів: 919 Повернутись