Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Урочистості з нагоди Дня української писемності та мови

10.11.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

9 листопада 2015 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови, під час яких нагороджено переможців і лауреатів Обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами (І. Багряний)».

В урочистостях взяли участь учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, керівники Р(М)МО вчителів української мови та літератури, викладачі та студенти вищих навчальних закладів м. Харкова, письменники та члени громадських організацій, щирі шанувальники рідного слова.

Лауреати та переможці, а серед них і наш учень 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Прибилов Денис та вчитель української мови і літератури Прилуцька Людмила Василівна, яка його підготувала, отримали дипломи та набори книг від оргкомітету Обласного фестивалю ораторського мистецтва.

Учнів та вчителів привітали:

  • Покроєва Л.Д., ректор КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»; 
  • Бойко В.С., заступник голови Харківського обласного відділення українського фонду культури, член Національної Спілки письменників України; 
  • Побелян М.Ф., член Національної Спілки письменників України;
  • Голобородько К.Ю., доктор філологічних наук, професор, декан українського мовно-літературного факультету ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, голова журі фестивалю.
Переглядів: 732 Повернутись