Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас з питань географічної освіти

08.11.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК та Міського методичного об’єднання вчителів географії 05 листопада 2015 р. відбувся майстер-клас з питань географічної освіти "Можливості використання ІКТ в позакласній діяльності". Метою даного заходу була демонстрація шляхів формування ключових і предметних компетентностей особистості в умовах впровадження нового Державного стандарту  базової  і повної загальної середньої освіти у позаурочний час.

Заняття з вчителями проводили вчителі географії Люботинського НВК № 2 Олійник О.В. та Островерх Т.М.

Під час проведення майстер-класу було розглянуто такі питання:

  • «Організація туристичних подорожей школярів» (панорама методичних знахідок вчителя вищої кваліфікаційної категорії Олійника О.В.)
  • «Використання прикладних програм пакету Microsoft для створення карти маршрутів та файлів-мультімедіа» (практикум під керівництвом вчителя географії Олійника О.В.)
  • «Створення конструктору позакласних заходів» (творча майстерня під керівництвом вчителя географії Островерх Т.М.)

Під час майстер-класу через активні методи навчання дорослих до педагогів була донесена теоретична інформація та організована робота по набуттю практичних навичок побудови позакласних заходів з географії.

Підсумком майстер-класу стало створення розробки гри-змагання для учнів 7-8 класів «Найрозумніший» та карти туристичного маршруту Люботин – с. Сковородинівка – Люботин.

По закінченню семінару відбулася оперативна нарада з учителями з питань організованого проведення ІІ етапу всеукраїнської олімпіади з географії. Також вчителям біли надані консультації з питань підготовки учнів до конкурсу-захисту робіт МАН.

Переглядів: 664 Повернутись