Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас вчителів художньо-естетичного циклу

21.10.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

21 жовтня 2015 року відбувся  майстер-клас вчителів художньо-естетичного циклу за темою «Сучасний урок. Упровадження інтерактивних технологій, як передумова його ефективності» на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. Метою майстер-класу було опрацювання теоретичних та практичних основ сучасного уроку художньо-естетичного циклу та показати на практиці застосування ІКТ, форм та методів сучасного уроку. Програму розпочали з методичної скриньки, яка розкрила тему майстер-класу (учитель музики та музичного мистецтва Мозгова Л.М.). 

Наступним етапом майстер-класу став урок музики у 3 класі з теми «Найперша пісня», під час якого Лариса Миколаївна продемонструвала використання ІКТ. Окрім того урок містив творчі завдання «Я -композитор», «Моя колискова», слухання музики, ритмічні вправи, фізкультхвилинки, повторення вже вивчених творів. Під час уроку учні актуалізували та поглибили знання про жанр колискової пісні, разом з вчителем  визначили жанрові ознаки колискової у вокальній й інструментальній музиці.

Учитель образотворчого мистецтва Бурилкіна Людмила Вікторівна провела педагогічну майстерню «Чарівний світ солоного тіста». Людмила Вікторівна  провела  історичний екскурс  щодо виникнення цього виду декоративно-прикладного мистецтва, його перевагами та етапами виготовлення виробів з солоного тіста. Учасники  майстер-класу  мали нагоду самостійно створити виріб з солоного тіста.

Методист ЛММК Лампанченко К.В. 

Переглядів: 1379 Повернутись