Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів суспільствознавства

21.10.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

21 жовтня 2015 року  на базі Люботинської гімназії № 1 відбувся майстер-клас для вчителів суспільствознавства загальноосвітніх навчальних закладів міста за темою: «Формування навчальних компетентностей учнів на уроках суспільствознавчих дисциплін шляхом використання ІКТ».

Мета заходу: показати шляхи формування навчальних компетентностей учнів на уроках суспільствознавчих дисциплін шляхом використання ІКТ. Завдання майстер-класу: поповнити теоретичні та практичні знання молодих та малодосвідчених вчителів; опрацювати методику викладання предмета; формувати вміння застосовувати активні форми і методи організації роботи у контексті нового Державного стандарту.

Вчителі історії загальноосвітніх навчальних закладів міста ознайомились із теоретичним матеріалом з досвіду роботи вчителя історії та правознавства Люботинської гімназії № 1 Зінченко Н.М. «Формування навчальних компетентностей учнів на уроках суспільствознавчих дисциплін шляхом використання ІКТ».

Вчитель історії Люботинської гімназії № 1 Смородько В.А.  провела у 5-А класі практичне заняття з історії України (вступ до історії) за темою «Про що можна довідатися із сімейного фотоальбому». Після проведення уроку вчитель історії Смородько В.А. провела педагогічну майстерню «Конструювання уроку історії  в умовах упровадження нових Державних стандартів» (робота в групах), також молоді та малодосвідчені вчителі історії вчилися проводити аналіз та самоаналіз уроку. 

По закінченню семінару кожен вчитель отримав  презентаційні матеріали, зразки та схеми аналізу проведення уроку, методичні рекомендації. За результатами анкетування учасники відзначити актуальність та високий рівень проведення майстер-класу. Висловлюємо щиру подяку адміністрації Люботинської гімназії № 1 та вчителям історії Смородько Валентині Анатоліївні та Зінченко Наталії Миколаївні за якісно проведений майстер-клас для вчителів суспільствознавчих дисциплін.

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 780 Повернутись