Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів основ здоров'я

16.10.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

15 жовтня 2015 року на базі Люботинської ЗОШ №6 було проведено семінар майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів основ здоров'я  шкіл м. Люботина за темою «Конструювання уроку-тренінгу в умовах упровадження нових Державних стандартів з використанням ресурсів мережі «Іnternet».

Мета заходу - познайомити учасників семінару із досвідом роботи вчителя основ здоров'я Чудної О.В. щодо побудови уроку-тренінгу; розкрити шляхи формування національної та громадянської свідомості особистості на уроках  основ здоров'я.

Ольга Віталіївна проводила майстер-клас як для вчителів, так і для учнів у формі тренінгу. Вчителі основ здоров'я працювали в малих групах, конструюючи уроки у 5-7 класах з теми «Фізична складова здоров'я» з урахуванням вимог до елементів уроку-тренінгу відповідно до виховної мети (із використанням інтерактивних технологій).  Кожна група вчителів обрала тему уроку, підручник з основ здоров'я, підготувала конспект уроку, а потім його презентувала. Присутні вчителі побували на уроці у 6 класі з теми «Харчові звички. Принципи харчування». При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Методист ММК Хлистун Н.І.

Переглядів: 934 Повернутись