Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Зліт переможців міських та обласних предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

26.05.2011 | Розмістив: В.В. Стрілець

Вже стало доброю традицією кожного року у ці теплі, весняні, сонячні дні відзначати свято – зліт переможців та призерів міських, обласних предметних олімпіад.

Це свято, яке зігріває душу світлими сподіваннями, тому що уособлює у собі натхнення та працелюбність, знання та розум, молодість та наснагу, здоров'я та красу.

Вийшли на фінішну пряму і посіли призові місця – 78 учасників міських олімпіад:

- 1 диплом - 45 учнів;

- 2 дипломи – 13 учнів;

- 3 дипломи – 8 учнів;

- 4 дипломи – 7 учнів;

- 5 дипломів – 3 (Топчій Ольга, учениця 10 класу Люботинської гімназії №1, Чеченьова Ольга, учениця 10 класу Люботинської ЗОШ №2, Чернов Дмитро, учень 9 класу Люботинської ЗОШ №4);

- 6 дипломів – 1 (Голова тюк Вікторія, учениця 8 класу Караванської ЗОШ);

- 7 дипломів – 1 (Буцький Олександр, учень 11 класу Люботинської гімназії №1).

Щирі вітання звучали на адресу переможців обласного етапу предметних олімпіад з хімії – Іванченко Олександра (Люботинська гімназія №1, 9 клас), з української мови та літератури – Євтухової Софії (Люботинська ЗОШ №3, 10 клас)

Подяки і квіти були вручені вчителям, які найбільше підготували переможців олімпіад.

Проненко Олена Петрівна, вчитель Люботинської гімназії № 1 - 7 переможців в олімпіадах з основ економіки та географії;Зінченко Наталія Миколаївна, вчитель історії та правознавства Люботинської гімназії № 1 – 6 переможців в олімпіадах з історії та правознавства;Заяць Катерина Абрамівна, вчитель фізики та астрономії Люботинської гімназії № 1 – 5 переможців в олімпіадах з фізики та астрономії;Обадіна Антоніна Миколаївна, вчитель світової літератури та російської мови Люботинської загальноосвітньої школи I-III ст. № 2 – 5 переможців в олімпіаді з російської мови та світової літератури;Іванченко Олена Анатоліївна, вчитель історії та правознавства Люботинської загальноосвітньої школи I-III ст. № 4 – 5 переможців (учні ЗОШ № 4 та ЗОШ №6) в олімпіадах з історії та правознавства;Котляр Зоя Володимирівна, вчитель хімії Люботинської гімназії № 1 – 4 переможця в олімпіаді з хімії;Мельник Тетяна Володимирівна, вчитель географії Люботинської загальноосвітньої школи I-III ст. № 3 - 4 переможця в олімпіадах з основ економіки, географії та історії;Гладух Олена Леонідівна, вчитель інформатики Люботинської загальноосвітньої школи I-III ст. № 2 – 4 переможця в олімпіаді з інформатики;Черкаско Тетяна Іванівна, вчитель географії Люботинської гімназії № 1 – 4 переможця в олімпіаді з географії;Пономарьова Валентина Іванівна, вчитель математики Люботинської гімназії № 1 – 4 переможця в олімпіаді з математики;Дудка Оксана Анатоліївна, вчитель математики та фізики Люботинської гімназії № 1 - 4 переможця в олімпіадах з математики та фізики.

Дипломи та подарунки отримали переможці та учасники науково – дослідницьких робіт Малої академії наук – 16 учнів ЗНЗ.

Призерами обласного конкурсу захисту МАН стали:

Проненко Анна , учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – у секції медицини;Євтухова Софія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – у секції української мови;Середа Іван, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 – у секції історичного краєзнавства;Константінов Олександр, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 – у секції історичного краєзнавства

Вчителі, які підготували переможців МАН, були нагороджені грамотами: Ситюк Надія Миколаївна, Баранік Світалана Петрівна (ЗОШ №3), Стрілець Валерій Васильович(заступник начальника міського відділу освіти), Шабельник Микола Дмитрович, Бардакова Світалана Михайлівна (ЗОШ №5), Пахомова Наталія Миколаївна (методист ЛММК).

Всі переможці, призери олімпіад та МАН були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Ведучі, учні 10 класу Люботинської ЗОШ №2, Чеченьова Ольга і Цибульник Віталій та пісні, які звучали у виконанні Прибилова Дениса, Островерхової Тетяни, Цибульник Ілони, ансамблю "Роксолана" (МБДЮТ, керівник Кузьміна І.О.) створили справжній весняний зорепад талантів, молодості і неповторності.

Переглядів: 1947 Повернутись