Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Привітання з Днем працівників освіти голови Харківської обласної державної адміністрації І. Л. Райніна

30.09.2015 | Розмістив: В.В. Стрілець

Шановні освітяни!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем працівників освіти!

Сьогодні освіта є одним із пріоритетів піднесення Харківщини, яка в усі часи була осередком формування інтелектуальної еліти України. З розвитком і реалізацією науково-освітянського потенціалу пов’язується майбутнє нашого регіону як потужного центру інноваційної активності.

Педагоги Харківщини докладають чимало зусиль для творчого розвитку і самоствердження молодого покоління, щедро дарують свою життєву мудрість та сповна розкривають педагогічну майстерність на освітянській ниві.

Дякую Вам, шановні освітяни, за доброту і терпіння, батьківську турботу і любов до дітей, глибокі знання, які  Ви щоденно передаєте своїм вихованцям, формуючи в них усвідомлення відповідальності за власну долю, долю своєї родини, країни, причетності до європейської спільноти. Саме завдяки Вашій натхненній педагогічній праці є тверда надія на світле майбутнє нашої Батьківщини.

Бажаю Вам довгої та світлої долі, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, творчої наснаги та ініціативи заради підготовки висококваліфікованих фахівців для рідної України!

Нехай заколоситься засіяна Вами нива знань, а свято, уквітчане осінніми квітами і щирими посмішками вдячних вихованців, прикрасить Ваші освітянські робочі будні!

 

Голова Харківської обласної

державної адміністрації                                                                                                        І.Л. Райнін

Переглядів: 751 Повернутись