Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Уряд взявся за відродження патріотичного виховання

29.07.2015 | Розмістив: В.В. Стрілець

Кабінет Міністрів України створив Міжвідомчу комісію з питань національно-патріотичного виховання. Відповідна постанова оприлюднена на Урядовому порталі.

Створена комісія стане дорадчим органом уряду, який, як зазначено у постанові, утворено для відродження та впровадження національно-патріотичного виховання.

До складу міжвідомчої комісії включено близько двадцяти чиновників різних міністерств і відомств, а також декількох представників громадських організацій.

Основними завданнями, покладеними на членів комісії, стане сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади з питань національно-патріотичного виховання.

Також комісія визначатиме шляхи, механізми та способи вирішення питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання, підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади із зазначених питань.

У рамках діяльності комісії планується удосконалити нормативно-правову базу з питань національно-патріотичного виховання.

Члени комісії проводитимуть аналіз стану справ та причин виникнення проблем у процесі відродження та впровадження національно-патріотичного виховання, вивчатимуть результати діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання тощо.

Також передбачається, що комісія подаватиме уряду рекомендації та пропозиції з питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання.

Утворену комісію очолить міністр культури України. Організаційне забезпечення її роботи здійснюватиме Міністерство молоді та спорту.

Як відомо, Міністерством освіти і науки у червні цього року була затверджена Концепція національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Відомство рекомендувало навчальним закладам розпочати новий навчальний рік першим уроком, тематика якого відповідала б її принципам.

Переглядів: 689 Повернутись