Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

До відома батьків дошкільнят

Шановні батьки, мешканці м.Люботина!

Черга в заклади дошкільної освіти є електронною, і для того, щоб включити до неї дитину, не треба йти до керівництва закладу. Будь-яку дитину в чергу в заклад дошкільної освіти Ви можете поставити самостійно за допомогою сайту https://sadik.kh.ua (саме цей сайт, а не будь-який інший).

Для успішної реєстрації оберіть пункт меню “Особистий кабінет” та дотримуйтесь інструкцій. Обов’язковою умовою зарахування дитини в заклад дошкільної освіти в електронному вигляді є заповнення одним з батьків реєстраційної форми. До неї вносяться особисті дані: прізвище, ім’я, та по батькові дитини, дата народження, серія і номер свідоцтва про народження, дані про батьків, телефон і електронна адреса для зв’язку (але ці дані не доступні останнім відвідувачам сайту). При відсутності будь-яких даних з переліку, Вам буде відмовлено у реєстрації. При успішній реєстрації заявки встановлюється статус «На розгляданні». Після обробки електронної заявки змінюється статус, і в разі появи статусу «В черзі» можна побачити номер у черзі в обраний ЗДО.

Якщо Ви не маєте можливості зареєструватися самостійно, Ви можете звернутися у відділ освіти, де Вам допоможуть зареєструвати дитину в чергу (необхідно мати свідоцтво про народження дитини та його копію). Прийом відвідувачів: щочетверга з 13.00 – 16.00, телефон відділу освіти – 741 20 78.

Увага! Реєструватися можна лише один раз в один заклад дошкільної освіти. Набір дітей у заклади міста (формування груп) проводиться щороку 01 вересня відповідно до дати реєстрації дитини та № електронної черги. На момент зарахування до закладу дитини повинно бути повних 2 роки, а у ДНЗ № 3 – повних 3 роки. Тому під час електронної реєстрації будьте уважні щодо визначення терміну вступу дитини до закладу дошкільної освіти.

Як тільки в обраному Вами закладі звільниться  місце в групі потрібного віку (або ж є вільним на даний час) – батьків повідомлять у телефонному режимі про можливість зарахування дитини в заклад дошкільної освіти. У разі надання невірного № телефону, що унеможливлює з Вами зв’язок, Ви можете втратити таку можливість. Будьте уважними щодо достовірності інформації.