Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер – клас для вчителів фізики закладів загальної середньої освіти м. Люботина

26.12.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун

20 грудня 2018 року вчителем фізики Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 6 було проведено виїзний майстер-клас для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Формування предметних компетентностей, розвиток творчих здібностей учнів на уроках фізики шляхом упровадження особистісно орієнтованого навчання».

Метою заходу було: презентувати досвід роботи вчителя фізики Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 щодо формування предметних компетентностей учнів на уроках фізики; показати переваги технології особистісно орієнтованого навчання як одного зі шляхів формування предметних компетентностей, ознайомити з використанням нестандартного обладнання під час проведення фізичного експерименту.

Виїзний майстер-клас було проведено на базі фізичного факультету Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна.

Відкрила методичний захід вчитель фізики Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бутенко Н.О., яка ознайомила присутніх з планом роботи майстер-класу та провела презентаційний меседж на тему «Формування предметних компетентностей учнів на уроках фізики шляхом упровадження особистісно орієнтованого навчання».

Практичний блок розпочався віртуальною екскурсією по аудиторіях та лабораторіях фізичного факультету ХНУ імені В.Н.Каразіна, яку провів кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізичної оптики університету Макаровський Микола Олександрович.

Учасники майстер-класу мали можливість ознайомитись з роботою учбово-експериментальної лабораторії кафедри експериментальної фізики, яку очолює Валієв Борис Михайлович. Цікаво пройшли заняття вчителів фізики закладів загальної середньої освіти м. Люботина в творчій лабораторії «Фізичний експеримент з використанням нестандартного обладнання на уроках фізики».

Учасники заходу отримали від керівника майстер-класу вчителя фізики Бутенко Н.О, диски з матеріалами фізичного альманаху «Роль ЕПЗН з фізики у підготовці учнів до ДПА та ЗНО».

Переглядів: 512 Повернутись