За цей рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Учнівські конкурси

23.03.2011 | Розмістив: 

2017 рік

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

ІІ місце у олімпіаді з біології посіла учениця 10 класу Люботинської гімназії №1 Мареніч Ганна (вчитель Болдарєва В.В.).

ІІІ місце вибороли:

  • Тубольцева Олександра, учениця 9 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада з української мови та літератури  (вчитель Корсунова І.О),
  • Колосова Катерина, учениця 11 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада  з української мови та літератури (вчитель Детинич В.В.);
  • Мареніч Ганна, учениця 10 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада  з екології (вчитель Болдарєва В.В.);
  • Єльцова Ольга, учениця 8 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада  з біології (вчитель Болдарєва В.В.);
  • Тубольцева Олександра, учениця 9 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада занглійської мови  (вчитель Борисенко Н.П.),
  • Василенко Владислав, учень Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, олімпіада з англійської мови;
  • Шкуренко Олексій, учень 11 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, олімпіада з трудового навчання (вчитель Мозговий С.В.);
  • Головащенко Артем, учень 9 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, олімпіада з фізики (вчитель Пахомова Н.М.);
  • Гайдамака Дар’я, учениця 9 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, олімпіада з географії (вчитель Довженко В.М.);
  • Василенко Владислав, учень Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, олімпіада з біології (вчитель Сіренко С.М.).

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Харківського територіального відділення МАН України:

ІІ місце – Мареніч Ганна, учениця 10 класу Люботинської гімназії № 1, відділення хімії та біології, секція «Зоологія та ботаніка»

ІІІ місце – Головащенко Артем, учень 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, відділення філософії та суспільствознавства, секція «Соціологія».

 

Переможець обласного конкурсу учнівських науково-дослідницьких робіт «Валеологічна культура – вибір ХХІ століття»

Мельник Марина, учениця 9 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (Диплом І ступеня) 

 

 

2016 рік

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

І місце у олімпіаді з української мови та літератури посів учень 11 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Прилипський Олександр (вчитель Прилуцька Л.В.).

ІІ місце посіли:

Тубольцева Олександра, учениця 8 класу Люботинської гімназії № 1,  олімпіада з української мови та літератури  (вчитель Корсунова І.О.),

Мареніч Ганна, учениця 9 класу Люботинської гімназії №1, олімпіада з біології (вчитель Болдарєва В.В.).

ІІІ місце вибороли:

  • Проненко Андрій, учень 9 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада  з економіки (вчитель Проненко О.П.);
  • Дзюба Марія, учениця 9 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада  з української мови та літератури (вчитель Корсунова І.О.);
  • Количева Поліна, учениця 11 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада  з англійської мови (вчитель Борисенко Н.П.);
  • Карачевцева Катерина, учениця 8 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада   з біології (вчитель Болдарєва В.В.);
  • Стовпова Анна, учениця Люботинського НВК № 2, олімпіада з екології (вчитель Колонтаєвська С.В.);
  • Прилипський Олександр, учень 11 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, олімпіада з російської мови та літератури (вчитель Трипольська О.О.);
  • Карпук Анна, учениця 11 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, олімпіада з астрономії (вчитель Пахомова Н.М.);
  • Ноженко Мар’яна, учениця 10 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, олімпіада з географії (вчитель Довженко В.М.).

Призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Харківського територіального відділення  МАН України:

       ІІІ місце – Карпук Анна, учениця 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи № 5, відділення філософії та суспільствознавства, секція"Соціологія";

       ІІІ місце – Магденко Наталія, учениця 11 класу Люботинської гімназії № 1, відділення філософії та суспільствознавства, секція " Теологія, релігієзнавство та історія релігії";

       ІІІ місце – Барабаш Артем, учень 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи № 4, відділення історії, секція "Історія України".

Переможці І (обласного) етапу Всеукраїського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів в номінації «Енергозбереження в побуті та навчальному закладі. Енергобудинок»

ІІ місце – Мельник Марина та Кірілова Кристина, учениці 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

ІІІ місце – Колеснік Руслан, учень 9 класу Караванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Головащенко Артем, учень 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:

        Ляшенко Вероніка Сергіївна,  учениця 7 класу ЗОШ №5 – ІІІ місце; підготувала вчитель української мови та літератури Зінченко Н.С. (номінація «Література»);

         Горбунова Ірина Євгенівна та Падалка Альбіна Юріївна, учениці 9-Б класу ЗОШ № 4 – ІІІ місце; підготувала вчитель історії Іванченко О.А. (номінація «Історія  України і державотворення»).

Обласний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької літературної та художньої творчості «Мій Пушкін»

          Костиря Софія та Кириченко Анна, учениці 8 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – лауреати

2015 рік

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади посіли:

  • Гомела Ярослав, учень 11 класу Люботинської гімназії № 1в олімпіаді з географії (вчитель Проненко О.П.)
  •  Кузьмінова Анастасія, учениця 10 класу Люботинської гімназії № 1 з біології  (вчитель Болдарєва В.В.),
  • Прилипський Олександр, учень 10 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  з української мови та літератури (вчитель Прилуцька Л.В.)

ІІІ місце вибороли такі учні:

  • Орач Оксана, учениця 10 класу Люботинської гімназії № 1 в олімпіаді  з хімії (вчитель Котляр З. В.); ;
  • Семеринський Владислав, учень 11 класу Люботинської гімназії № 1 в олімпіаді  з економіки (вчитель Проненко О.П.) та з української мови та літератури (вчитель Корсунова І.О.);
  • Дзюба Марія, учениця 8 класу Люботинської гімназії № 1 в олімпіаді  з української мови та літератури (вчитель Корсунова І.О.)
  • Мареніч Ганна, учениця 8 класу Люботинської гімназії № 1 в олімпіаді з біології (вчитель Болдарєва В.В.);
  • Василенко Владислав, учень 9 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 в олімпіаді з історії (вчитель Дьяконова Ю.А.), з англійської мови (вчитель Прохорова М.В.);
  • Прилипський Олександр, учень 10 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 в олімпіаді з російської мови та (вчитель Трипольська О.О.);
  • Аширов Дмитро, учень 10 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 в олімпіаді з трудового навчання (вчитель Мозговий С.В.);
  • Худякова Дарʼя, учениця 8 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 в олімпіаді з географії (вчитель Блізнякова О.А.)
  • Чернишенко Олександр, учень 8 класу Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів в олімпіаді з хімії (вчитель Котляр З.В.).
  • Нечепоренко Єлизавета, учениця 9 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 в олімпіаді з правознавства (вчитель Дьяконова Ю.А.);
  • Ноженко Мар’яна, учениця 9 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Прилуцька Л.В.), в олімпіаді з географії (вчитель Довженко В.М.)

 

Переможці  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2014/2015 навчальному році

ІІ місце - Старостенко Анастасія, учениця 10 класу Люботинської гімназії № 1 (наукове відділення хімії та біології, секція зоології та ботаніки),

ІІІ місце - Гомела Ярослав, учень 11 класу Люботинської гімназії № 1 (наукове відділення наук про Землю, секція географії та ландшафтознавства), Ляшенко Анжеліка, учениця 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція теології, релігієзнавства та історії релігії), Карпук Анна, учениця 10 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція соціології) та Наказненко Ольга, учениця 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (наукове відділення хімії та біології, секція валеології).

 

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості : ІІІ місце – Наказненко Ольга, учениця 11 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Бутівченко Анна, учениця 11 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, ІІ місце – Семеринський Владислав, учень 11 класу Люботинської гімназії №1.

 

Лауреати обласного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл»:– Гурін Артем (11 клас, Люботинська гімназія № 1), Іванов Данило (11 клас, Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3), Бондаренко Кирило та Мірошніченко Дарʼя (11 клас, Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4), Кривошея Костянтин (11 клас, Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5)

 

Переможці обласного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів ЗНЗ Харківської області у 2015 році:

Почепецький Ярослав, учень 2 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, ІІ місце у номінації «Презентація MS Power Point»;

Єресько Анастасія, учениця 6 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, ІІІ місце у номінації «Колаж»;

Біленко Анастасія та Гела Владислава, учениці 9 класу Люботинської гімназії № 1, ІІІ місце у номінації «Відеомонтаж»;

Гиренко Карина, учениця 10 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, ІІІ місце у номінації «Відеомонтаж»;

Семеринський Владислав, учень 11 класу Люботинської гімназії № 1,  ІІІ місце у номінації «Відеомонтаж».

  

 Прибилов Денис, учень 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – лауреат обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.» (І.Багряний)

2014 рік

Прибилов Денис, учень 10 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 - лауреат обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, за темою «Тарас Шевченко – взірець українського патріотизму».

 

Переможці регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» у 2014 році:

Номінація «Я пізнаю якісну продукцію»

Агішева Катерина (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) – ІІІ місце; 

Номінація «Ми - архітектори якісного світу»

Мамєдова Єлизавета (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) – І місце;

Іщенко Ельвіра (Люботинський Будинок дитячої та юнацької творчості) - І місце;

Клименко Інна (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) – ІІ місце;

Оніщенко Крістіна (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) – ІІІ місце;

Наказненко Ольга (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3) – ІІ місце.

Номінація «Кращий плакат на споживчу тематику»

Скітін Кирил (Люботинський Будинок дитячої та юнацької творчості) – І місце;

Наказненко Дмитро (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3) – ІІ місце;

Сайко Вікторія (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) – ІІІ місце.

 

Переможці І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів:

Підченко Анастасія (8 клас, Люботинська ЗОШ № 5, Диплом ІІІ ступеня),

Падалко Альбіна (7 клас, Люботинська ЗОШ № 4, Диплом ІІІ ступеня),

Нечепоренко Єлизавета (8 клас, Люботинська ЗОШ № 6, Диплом ІІ ступеня).

 

Ляшенко Вероніка, учениця 5 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – переможець ІІІ обласного етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

Переможці  ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів загальноосвітніх, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році»

 у номінації «Література»:

  • Старостенко Анастасія, учениця 9-го класу Люботинської гімназії № 1 Люботинської міської ради Харківської області (диплом ІІ ступеня);
  • Бутівченко Анна, учениця 10-го класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Люботинської міської ради Харківської області (диплом ІІІ ступеня);
  • Санжаровська Ольга, учениця 11-го класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області (диплом ІІІ ступеня).

у номінації «Історія України і державотворення»:

  • Усатенко Вікторія, учениця 9-го класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Люботинської міської ради Харківської області (диплом ІІ ступеня);
  • Комишанченко Владислав, учень 8-го класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Люботинської міської ради Харківської області (диплом ІІІ ступеня).

2013 рік

Путрик Олена, учениця 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 – учасник фіналу ІХ Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів та вчителів "Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності", який проходив у м. Києві.

Герус Анна, учениця 10 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, посіла ІІ місце у обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка

Семеринський Владислав, учень 9 класу Люботинської гімназії №1, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (ІІ місце

Іванченко Олександр, учень 11 класу Люботинської гімназії №1, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (ІІІ місце)

І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії виборов учень 9 класу Люботинської гімназії № 1 Гомела Ярослав (вчитель Проненко Олена Петрівна).

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії посіла учениця 8 класу Люботинської гімназії № 1 Орач Оксана (вчитель Котляр Зоя Володимирівна).

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад вибороли такі учні:

  • Неліна Єлизавета, учениця 8 класу Люботинської гімназії № 1 в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Детинич Вікторія Вікторівна);
  • Стрименешенко Олександр, учень 9 класу Люботинської гімназії № 1 в олімпіаді  з хімії (вчитель Котляр Зоя Володимирівна) та в олімпіаді з економіки (вчитель Проненко Олена Петрівна);
  • Іванченко Олександр, учень 11 класу Люботинської гімназії № 1 в олімпіаді  з хімії (вчитель Котляр Зоя Володимирівна);
  • Старостенко Анастасія, учениця 8 класу Люботинської гімназії № 1 в олімпіаді з біології (вчитель Болдарєва Вікторія Вікторівна);
  • Куценко Юлія, учениця 11 класу Люботинської гімназії № 1 в олімпіаді з англійської мови (вчитель Шелест Юлія Валеріївна);
  • Карпук Анна, учениця 8 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 в олімпіаді з географії (вчитель Блізнякова Олена Анатоліївна);
  • Чернов Дмитро, учень 11 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 в олімпіаді з астрономії (вчитель Ювченко Микола Петрович);
  • Вовк Андрій, учень 10 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 в олімпіаді з трудового навчання (вчитель Руденко Володимир Аркадійович);
  • Черкова Поліна, учениця 11 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 в олімпіаді з фізичної культури і спорту (вчитель Триленко Аза Леонідівна).

Призери ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Харківського територіального відділення МАН України:

І місце - Іванченко Олександр, учень 11 класу Люботинської гімназії № 1, відділення хімії та біології, секція"Хімія";

ІІ місце - Ляшенко Анжеліка , учениця 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи № 5, відділення філософії та суспільствознавства, секція " Теологія, релігієзнавство та історія релігії";

ІІІ місце – Хлівняк Євген, учень 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи № 5, відділення історії, секція "Археологія";

                   Стодиникіна Вероніка, учениця 10 класу Люботинської загальноосвітньої школи № 3, відділення хімії та біології, секція "Валеологія".

2012 рік

Семеринський Владислав, учень 8 класу Люботинської гімназії № 1, який посів ІІ місце в обласному Конкурсі з російської мови, історії та культури серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області

Гиренко Ганна, учениця 10 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Люботинської міської ради, яка посіла ІІІ місце в обласному Конкурсі знавців російської мови серед учнів 10–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Если душа родилась крылатой…» (по лирике М. Цветаевой)», присвячений 120-й річниці від дня народження видатної поетеси

2011 рік

Разінькова Віолета, член гуртка образотворчого мистецтва ЛМБДЮТ (керівник гуртка Коваль О.О.), Нечипоренко Елізавета, учениця ЗОШ №6 (керівник Чудная О.В.), Поливаний Олександр, учень ЗОШ №4 (керівник), Новікова Анастасія, учениця НВК №2 (керівник Гуркова Ю.О.) стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі".

Роботи Поливаного Олександра, Новікової Анастасії були направленідо міста Києва, учні отримали дипломи учасників Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити вякісному світі". (Вересень 2011).

 

Лауреатами обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина – Україна" стали:

  • Харченко Яна, учениця 9 класу НВК №2;
  • Тельна Даря, учениця 9 класу НВК №2;
  • Наказненко Ольга, учениця 8 класу ЗОШ №3;
  • Середа Артем, учень 11 класу ЗОШ №4;
  • творчий колектив учнів 10 класу ЗОШ №5.

(Жовтень 2011)

 

Переможець обласної виставки кращих робіт юннатів "Щедрість рідної землі" учнівський колектив Люботинського міського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Іванова Марія Констянтинівна) (Жовтень 2011).

 

Прибилов Денис вихованець вокального гуртка (кер. Кузьміна І.О.) в на обласному фестивалі академічного вокалу «Слобожанська Камерата» - виборов Гран Прі фестивалю (23 листопада 2011).

 

Дипломант ІІІ степену в номінації естрадний вокал Міжнародного фестивалю вокального і хореографічного мистецтва «АРТ-феєрія» Харченко Яна вихованка вокального гуртка (кер. Кузьміна І.О.) (Листопад2011).

 

 

Неодноразові призери Всеукраїнських конкурсів та класифікаційних змагань із спортивних танців вихованці бально-спортивного танцю «Коррида» (кер. Русакова О.О.)

 

Переможці фестивалю-конкурсу «Ми – молоді, ми - рівні» в м. Кіровське Донецької обл. колектив естрадно-спортивного танцю «I believe» (кер. Іщенко О.В.) (14.10.2011)

 

Лауреати Міжнародного фестивалю вокального і хореографічного мистецтва «АРТ-феєрія» колектив естрадно-спортивного танцю «I believe» (кер. Іщенко О.В.) (20.11.2011)

 

 

Бронзові призери Міжнародного фестивалю танцю «ART-BOMB» колектив естрадно-спортивного танцю «I believe» (кер. Іщенко О.В.).

 

Ярошенко Дар'я, учениця 10 класу Караванської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 нагороджена грамотою Харківської обласної станції юних туристів за активну участь в обласній військово-патріотичній акції учнівської та студентської молоді "Слобожанські дзвони Перемоги" (керівник - вчитель історії Цехмістер В.Б.)(травень 2011 р.)

 

Левченко Кирило, учень Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 нагороджений дипломами І та ІІ ступеня за перемогу в обласній фотовиставці "Територія пригод - 2011" в номінації "Природа: флора, фауна" (березень 2011 р.)

 

Цибульник Владислав, учень 8 класу Караванської ЗОШ І-ІІІ ст. отримав подяку оргкомітету за ативну участь в обласному етапі Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді "Історія міст і сіл України" за роботу "Історія рідного міста Люботина" (керівник - вчитель історії Цехмістер В.Б.) (лютий 2011 р.)

 

Середа Артем, учень 10 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, став лауреатом обласного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді "Історія міст і сіл України" за роботу "Історія міста Люботина: від минулого до сучасності" (керівник Іванченко О.А.) (лютий 2011 р.)

 

Житков Дмитро, учень 8 класу Люботинської гімназії № 1 став переможцем обласного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді "Історія міст і сіл України" за роботу "Наше місто Люботин" (керівник - вчитель історії Смородько В.А.) (лютий 2011 р.)

 

2010 рік

Вовк Андрій, учень 8 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 став переможцем регіональної виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" в номінації "Я пізнаю якісну продукцію". А Калітка Анна (Люботинська гімназія № 1) та Новікова Анастасія (Люботинська ЗОШ № 2) посіли ІІ місця (2010).

Нечипоренко Ярослав, учень 8 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 посів ІІІ місце в обласній виставці кращих робіт юннатів "Щедрість рідної землі" за напрямом "Експерементальна робота з біології, практична праця і дослідницька робота в галузі сільського  та лісового господарства" (2010)

 

2009 рік

Літвін Марк став лауреатом ІV молодіжного фестивалю музики воєнних років "Перемога", присвяченого 64-й річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками (6 травня 2009 р.).

Рябуха Ольга, учениця 11-а класу Люботинської ЗОШ № 2, Беспутна Анна, учениця 7-а класу Люботинської гімназії № 1, Колесніченко Дмитро, учень 3-б класу Люботинської гімназії № 1 стали переможцями обласного конкурсу дитячого малюнку "Доброта очима дітей" (квітень 2009 р.).

Команда КВК "Форсаж" Люботинської ЗОШ № 4 посіла ІІ місце в обласному чемпіонаті Шкільної ліги КВК (квітень 2009 р.).

Нечипоренко Олексій, вихованець МБДЮТ нагороджений грамотою за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "В об'єктиві натураліста" в номінації "Краща фоторобота" (березень 2009 р.).

Нєліна Єлизавета, вихованка гуртка "Образотворчого мистецтва" МБДЮТ нагороджена грамотою за участь в обласній виставці юних природоохоронців "Замість ялинки - новорічний букет" (керівник Дон О.О.) (січень 2009 р.).

З 12 по 15 лютого 2009 року в Києві відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського врядування. Харківську область представляли: Санжаровський Сергій – заступник голови обласної ради старшокласників, Нежельська Мар'яна – член обласної ради старшокласників, Пензіна Юлія – член обласної ради старшокласників, голова Балаклійської районної ради старшокласників. Делегація Харківської області гідно представила себе на зборах: Санжаровський Сергій посів ІІ місце у вікторині-конкурсі "Що я знаю про здоровий спосіб життя" і був нагороджений Дипломом ІІ ступеню.

Мельник Павло, учень Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (вчитель Баранік С.П.), став переможцем конкурсу творчих робіт "Харківщина - територія успіху" серед учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл області, який проводився Харківським гуманітарним університетом "Народна українська академія" за підтримки ГУОН ХОДА.

Олійник Дмитро, учень 10 класу Люботинської ЗОШ № 2 посів ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області у 2008/2009 році в номінації "Історія України і державотворення" (Наказ ГУОН ХОДА від 09.02.2009 р. № 55).

 

2008 рік

Лауреатом VII обласного конкурсу ораторського мистецтва, присвяченого Дню української писемності та мови, стала учениця 11 класу Люботинської гімназії № 1 Цибульник Вікторія (листопад 2008 р.).

Переможцями регіонального етапу виставки-конкурсу дитячого малюнку "Я хочу жити в якісному світі" у рамках Європейського тижня якості у Харківській області стали Літвінець Анастасія (Люботинська гімназія № 1) та Ноженко Катерина (ЗОШ № 3) (вересень 2008 р.).

 

Переглядів: 4690 | Останнє оновлення сторінки: 29.04.2017