Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Новини

З метою задоволення потреб у професійній самореалізації педагогічних працівників закладів освіти міста, обміну ефективним педагогічним досвідом, виявлення ініціативних, творчо працюючих педагогів, які розробляють нові педагогічні ідеї, методики, технології, окремі інноваційні методи, прийоми та форми роботи протягом лютого-квітня 2019 року відбувся обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» (далі – Фестиваль).
Переглядів: 184 Читати повністю
З метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей, підвищення їх комп’ютерної грамотності, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями в Харківській області протягом лютого-квітня 2019 року відбувся обласний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації меред учнів закладів освіти Харківської області.
Переглядів: 106 Читати повністю
21 травня 2019 року з метою активізації роботи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді та популяризації здорового способу життя було проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти міста.
Переглядів: 114 Читати повністю
16 травня 2019 року було проведено виїзний практикум творчого бібліотекаря для шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Роль шкільної бібліотеки в освітньому процесі в умовах реалізації концепції Нової української школи».
Переглядів: 112 Читати повністю
17.05.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун
16 травня 2019 року в нашому місті пройшов турнір юних біологів, в якому взяли участь команди всіх закладів загальної середньої освіти міста.
Переглядів: 89 Читати повністю
15 травня 2019 року відділом освіти Люботинської міської ради та КЗ «Спорт для всіх» було проведено легкоатлетичний крос ім. В.В. Петровського та з нагоди відзначення Дня Європи.
Переглядів: 214 Читати повністю
13 травня 2019 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбулася методична студія для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти міста Люботина на тему «Викладання іноземної мови у контексті реалізації концепції НУШ».
Переглядів: 109 Читати повністю
11 травня 2019 року на базі Люботинської гімназії № 1 Люботинської міської ради Харківської області відбувся міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів закладів загальної середньої освіти м. Люботина «Козацький гарт-2019».
Переглядів: 96 Читати повністю
11.05.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун | Фото
10 травня 2019 року в Каразінському університеті відбулося нагородження переможців шостого Конкурсу знавців української мови «Грамотій» для учнів 8–11 класів.
Переглядів: 101 Читати повністю
Уже стало доброю традицією в нашому місті проведення Фестивалю обдарованої учнівської молоді «Ми – майбутнє твоє, Україно!». Це свято молодості, творчості, наполегливості, таланту, на якому відзначають обдарованих учнів-переможців інтелектуальних творчих конкурсів.
Переглядів: 135 Читати повністю
19 квітня 2019 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 проведено творчу лабораторію для вчителів хімії та біології міста Люботина на тему: «Впровадження та перспективи розвитку STEM – освіти на уроках природничого циклу згідно зі складовою Нової програми»
Переглядів: 134 Читати повністю
25 квітня 2019 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області відбувся обласний науково-практичний семінар в межах стартапу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» для педагогічних працівників Харківської області.
Переглядів: 121 Читати повністю
23 квітня 2019 року у місті Люботині відбулася методична палітра для вчителів - філологів – учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» з теми «Нова українська школа: від ідеї до впровадження», учасниками якої стали учителі російської мови, зарубіжної літератури, української мови та літератури Харківської області. Захід проходив на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, яка є базовим закладом у Харківській області з упровадження проекту «Філологічний Олімп».
Переглядів: 330 Читати повністю
17 квітня 2019 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено методичний тренінг з підготовки до ЗНО та ДПА для вчителів української мови та літератури, які працюють в 9-х та 11-х класах.
Переглядів: 212 Читати повністю
18 квітня 2019 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено засідання ММО вчителів математики та методичної лабораторії для вчителів математики, які працюють в 11-х та 9-х класах, метою якого було: надати методичну й практичну допомогу вчителям математики щодо підготовки учнів до ЗНО та ДПА.
Переглядів: 102 Читати повністю