Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Новини

11 листопада 2018 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому взяли участь 66 учнів закладів загальної середньої освіти міста.
Переглядів: 121 Читати повністю
10 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології серед учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти міста Люботина.
Переглядів: 112 Читати повністю
12.11.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун
Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096. У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).
Переглядів: 46 Читати повністю
9 листопада 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови. У межах цього свята нагороджено переможців і лауреатів вісімнадцятого Обласного фестивалю ораторського мистецтва, який цього року відбувся за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу».
Переглядів: 49 Читати повністю
09.11.2018 року, в День української писемності та мови, працівники відділу освіти долучилися до написання щорічного радіодиктанту національної єдності. Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – "Крила України". У тексті було використано багато власних назв, вставних конструкцій та складнопідрядних речень.
Переглядів: 65 Читати повністю
04 листопада 2018 року на базі Люботинської гімназії №1 було проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, в якій взяло участь 54 учні 7-11 класів шкіл міста Люботина.
Переглядів: 169 Читати повністю
Журі ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання і технологій, яка відбулася 03 листопада 2018 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, визначило переможців олімпіади.
Переглядів: 109 Читати повністю
02.11.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун | Фото
01 листопада 2018 року на базі Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 2 було проведено майстер-клас для вчителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти міста за темою: «Формування культури здоров’язбереження як світоглядної орієнтації майбутніх громадян України», метою якого було – представлення досвіду роботи вчителя основ здоров’я щодо виховання в учнів культури здоров’язбереження шляхом формування життєвих навичок.
Переглядів: 120 Читати повністю
31 жовтня 2018 року на базі ХНПУ ім.. Г.С.Сковороди за сприяння та підтримки Міністерства освіти і науки України, Наіональної академії педагогічних наук України, Харківської державної обласної адміністрації та Харківської міської ради відбулася робота Регіонального круглого столу «Cтан і перспективи впровадження інклюзивного та інтегрованого навчання на Харківщині в світлі нового Закону України «Про освіту»». Від м.Люботина участь у цьому заході взяла заступник начальника відділу освіти Сітченко В.М. Мета проведення круглого столу- обмін досвідом і обговорення шляхів підвищення ефективності навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладів дошкільної, загальної середньої та вищої освіти Харківського регіону.
Переглядів: 66 Читати повністю
02.11.2018 | Розмістив: В.В. Стрілець
Переглядів: 57 Читати повністю
01.11.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун | Фото
28 жовтня 2018 року Україна відзначала 74-ту річницю визволення України від нацистських загарбників. У рамках відзначення пам’ятної дати, з метою виховання патріотичних почуттів, розвитку національної свідомості і самосвідомості в закладах загальної середньої освіти міста Люботина було проведено ряд тематичних заходів: загальношкільні лінійки, уроки мужності, виставки літератури, перегляди та обговорення художніх фільмів про події Другої світової війни, виставки малюнків.
Переглядів: 63 Читати повністю
01.11.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун | Фото
31 жовтня 2018 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 було проведено педагогічну майстерню для вчителів суспільствознавства закладів загальної середньої освіти м. Люботина за темою "Реалізація діяльнісного підходу до навчання шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєвокомпетентнісної особистості".
Переглядів: 67 Читати повністю
У компетентністній формулі НУШ провідне місце відводиться вчителям нової формації. Тобто тим, які перебувають в авангарді суспільних і освітніх перетворень і є агентами сучасних змін.
Переглядів: 64 Читати повністю
30 жовтня 2018 року в межах роботи «Школи новопризначених керівних кадрів» у відділі освіти відбувся методичний навчальний семінар для новопризначених керівників та їх заступників закладів освіти м. Люботина за темою: «Методична робота у школі як цілеспрямований процес управління діяльністю педагогічного колективу. Ділова документація – складовий чинник управлінської компетентності».
Переглядів: 60 Читати повністю
24 жовтня 2018 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено організаційно-інструктивне засідання методичної лабораторії вчителів математики «Формування мотиваційної сфери учнів на уроках математики з метою підготовки до ДПА та ЗНО».
Переглядів: 82 Читати повністю