Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Новини

21 лютого світове співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови. Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчою у світі. Сучасна Україна, як європейська держава з великим розмаїттям етнічних спільнот, надає можливість усім національним меншинам розвивати, збагачувати і зберігати свої рідні мови.
Переглядів: 141 Читати повністю
23.02.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун | Фото
20 лютого 2019 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено засідання тимчасового творчого колективу вчителів історії, які працюють в 11 класах з підготовки до ЗНО з історії. Мета заходу: надати науково-методичну й практичну допомогу вчителям історії щодо підготовки учнів до ЗНО.
Переглядів: 135 Читати повністю
20 лютого 2019 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено авторську майстерню для вчителів суспільствознавчих дисциплін закладів загальної середньої освіти м. Люботина за темою «Мотивація учнів до пізнавальної діяльності через основні способи фіксації навчального матеріалу та застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках суспільствознавчих дисциплін».
Переглядів: 94 Читати повністю
19 лютого 2019 року Люботинською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 було проведено виїзний майстер-клас для вчителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Життєві навички – шлях до здорового способу життя».
Переглядів: 211 Читати повністю
Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яка відбулася 08 лютого 2019 року у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна, завершило перевірку робіт учасників.
Переглядів: 202 Читати повністю
18 лютого 2019 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено воркшоп для вчителів англійської мови, які працюють в 11-х класах, метою якого було: надати методичну й практичну допомогу вчителям англійської мови щодо підготовки учнів до ЗНО.
Переглядів: 156 Читати повністю
Концепцією Нової української школи передбачається працювати на засадах особистісно-орієнтованої моделі освіти, у рамках якої школа максимально враховує права дитини, її здібності, потреби та інтереси, на практиці реалізуючи принцип дитиноцентризму. Саме цьому питанню 14 лютого 2019 року була присвячена зустріч вчителів перших класів, які вже впроваджують технології НУШ, та вчителів четвертих класів, які з вересня 2019 року розпочнуть роботу за технологіями інтегрованого навчання, в рамках методичного практикуму «Реалізація принципу дитиноцентризму в умовах Нової української школи» на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.
Переглядів: 226 Читати повністю
Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, яка відбулася 31 січня 2019 року на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, завершило перевірку робіт учасників.
Переглядів: 113 Читати повністю
13 лютого 2019 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Тема обговорення — «Освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування».
Переглядів: 116 Читати повністю
За результатами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, яка проходила 29 січня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, переможцями від міста Люботина стали
Переглядів: 203 Читати повністю
13 лютого 2019 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено методичний тренінг з підготовки до ЗНО для вчителів української мови та літератури, які працюють в 11-х класах.
Переглядів: 211 Читати повністю
Журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, яка відбулася 1 лютого 2019 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, завершило перевірку робіт учасників.
Переглядів: 146 Читати повністю
14.02.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун
Відділ освіти Люботинської міської ради інформує, що 14.02.2019 року до ЗЗСО міста надійшли такі підручники:
Переглядів: 138 Читати повністю
Журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, яка відбулася 26 січня 2019 на базі Харківського національного фармацевтичного університету, завершило перевірку робіт учасників.
Переглядів: 233 Читати повністю
За результатами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України,  який проходив 3 лютого 2019 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» та Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, переможцями ІІ (обласного) етапу від міста Люботина стали:
Переглядів: 144 Читати повністю