Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Новини

Февраль 2019

28.02.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун | Фото
27 лютого 2019 року вчителі української мови та літератури м. Люботина Корсунова І.О., Прилуцька Л.В., Бабенко Т.О., Притула Л.О. та методист відділу освіти Люботинської міської ради Хлистун Н.І. взяли участь у роботі авторського науково-практичного семінару «Моделювання сучасного уроку української мови та літератури»
Переглядів: 118 Читати повністю
27 лютого 2019 року на базі Люботинської ЗОШ № 5 було проведено педагогічну майстерню для вчителів художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Формування предметних компетентностей учнів на уроках предметів художньо-естетичного циклу в умовах реалізації концепції Нової української школи».
Переглядів: 88 Читати повністю
25.02.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун
21 лютого 2019 року в нашому місті пройшов турнір юних географів, в якому взяли участь команди всіх закладів загальної середньої освіти міста.
Переглядів: 93 Читати повністю
Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Люботинської міської ради 22 лютого 2019 року відбулося засідання методичної ради, на якому було обговорено перші кроки упровадження Нової української школи у закладах загальної середньої освіти міста.
Переглядів: 76 Читати повністю
За результатами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, яка проходила 12 лютого 2019 року на базі Харківського національного юридичного університету імені Я. Мудрого
Переглядів: 65 Читати повністю
21 лютого світове співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови. Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчою у світі. Сучасна Україна, як європейська держава з великим розмаїттям етнічних спільнот, надає можливість усім національним меншинам розвивати, збагачувати і зберігати свої рідні мови.
Переглядів: 110 Читати повністю
23.02.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун | Фото
20 лютого 2019 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено засідання тимчасового творчого колективу вчителів історії, які працюють в 11 класах з підготовки до ЗНО з історії. Мета заходу: надати науково-методичну й практичну допомогу вчителям історії щодо підготовки учнів до ЗНО.
Переглядів: 74 Читати повністю
20 лютого 2019 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено авторську майстерню для вчителів суспільствознавчих дисциплін закладів загальної середньої освіти м. Люботина за темою «Мотивація учнів до пізнавальної діяльності через основні способи фіксації навчального матеріалу та застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках суспільствознавчих дисциплін».
Переглядів: 70 Читати повністю
19 лютого 2019 року Люботинською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 було проведено виїзний майстер-клас для вчителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Життєві навички – шлях до здорового способу життя».
Переглядів: 120 Читати повністю
Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яка відбулася 08 лютого 2019 року у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна, завершило перевірку робіт учасників.
Переглядів: 130 Читати повністю
18 лютого 2019 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено воркшоп для вчителів англійської мови, які працюють в 11-х класах, метою якого було: надати методичну й практичну допомогу вчителям англійської мови щодо підготовки учнів до ЗНО.
Переглядів: 87 Читати повністю
Концепцією Нової української школи передбачається працювати на засадах особистісно-орієнтованої моделі освіти, у рамках якої школа максимально враховує права дитини, її здібності, потреби та інтереси, на практиці реалізуючи принцип дитиноцентризму. Саме цьому питанню 14 лютого 2019 року була присвячена зустріч вчителів перших класів, які вже впроваджують технології НУШ, та вчителів четвертих класів, які з вересня 2019 року розпочнуть роботу за технологіями інтегрованого навчання, в рамках методичного практикуму «Реалізація принципу дитиноцентризму в умовах Нової української школи» на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.
Переглядів: 136 Читати повністю
Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, яка відбулася 31 січня 2019 року на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, завершило перевірку робіт учасників.
Переглядів: 100 Читати повністю
13 лютого 2019 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Тема обговорення — «Освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування».
Переглядів: 81 Читати повністю
За результатами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, яка проходила 29 січня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, переможцями від міста Люботина стали
Переглядів: 138 Читати повністю