Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Новини

Концепцією Нової української школи передбачається працювати на засадах особистісно-орієнтованої моделі освіти, у рамках якої школа максимально враховує права дитини, її здібності, потреби та інтереси, на практиці реалізуючи принцип дитиноцентризму. Саме цьому питанню 14 лютого 2019 року була присвячена зустріч вчителів перших класів, які вже впроваджують технології НУШ, та вчителів четвертих класів, які з вересня 2019 року розпочнуть роботу за технологіями інтегрованого навчання, в рамках методичного практикуму «Реалізація принципу дитиноцентризму в умовах Нової української школи» на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.
Переглядів: 36 Читати повністю
Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, яка відбулася 31 січня 2019 року на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, завершило перевірку робіт учасників.
Переглядів: 33 Читати повністю
13 лютого 2019 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Тема обговорення — «Освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування».
Переглядів: 35 Читати повністю
За результатами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, яка проходила 29 січня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, переможцями від міста Люботина стали
Переглядів: 43 Читати повністю
13 лютого 2019 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено методичний тренінг з підготовки до ЗНО для вчителів української мови та літератури, які працюють в 11-х класах.
Переглядів: 34 Читати повністю
Журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, яка відбулася 1 лютого 2019 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, завершило перевірку робіт учасників.
Переглядів: 28 Читати повністю
14.02.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун
Відділ освіти Люботинської міської ради інформує, що 14.02.2019 року до ЗЗСО міста надійшли такі підручники:
Переглядів: 14 Читати повністю
Журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, яка відбулася 26 січня 2019 на базі Харківського національного фармацевтичного університету, завершило перевірку робіт учасників.
Переглядів: 57 Читати повністю
За результатами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України,  який проходив 3 лютого 2019 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» та Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, переможцями ІІ (обласного) етапу від міста Люботина стали:
Переглядів: 44 Читати повністю
05 лютого 2019 року на базі Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2 було проведено методичну скриню для вчителів російської мови та зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Формування ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом активізації пізнавальної та творчої діяльності».
Переглядів: 43 Читати повністю
05 лютого 2019 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося спільне засідання оргкомітету та журі, на якому було підбито підсумки та визначено переможців другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».
Переглядів: 66 Читати повністю
Журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, яка відбулася 23 січня 2019 на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, завершило перевірку робіт учасників.
Переглядів: 62 Читати повністю
01.02.2019 року на базі Люботинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 2 Люботинської міської ради відбулося засідання творчої групи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста з теми: «Національне-патріотичне виховання як розвиток духовного потенціалу дитини дошкільного віку».
Переглядів: 33 Читати повністю
02.02.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун
31 січня 2019 року в нашому місті пройшов турнір юних фізиків, в якому взяли участь команди всіх закладів загальної середньої освіти міста.
Переглядів: 68 Читати повністю
Журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, яка відбулася 12 січня 2019 року завершило перевірку робіт учасників.
Переглядів: 69 Читати повністю