За цей рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міські методичні об’єднання

Тема: Шляхи поліпшення якості національної освіти, забезпечення диференціації навчання у старшій школі.
Переглядів: 1240 Читати повністю
Тема: Удосконалення сучасного уроку фізичної культури шляхом впровадження інноваційних технологій
Переглядів: 1541 Читати повністю
22 квітня 2011 р. на базі Караванського ДНЗ відбувся теоретично-практичний семінар «Сучасні підходи організації освітньої роботи в контексті Базової програми «Я у Світі».
Переглядів: 2674 Читати повністю
13 квітня 2011 р. на базі Караванської ЗОШ та 15 квітня 2011 р. на базі Люботинської гімназії №1 відбувся дводенний теоретично-практичний семінар "Реалізація особистісно орієнтованого навчання як один із засобів розвитку творчої особистості учня". Даний захід мав на меті ознайомлення педагогів з науковим підходом до вирішення проблеми особистісно орієнтованого навчання та з особливостями особистісно орієнтованого уроку.
Переглядів: 2005 Читати повністю
24 лютого 2011 р. на базі Караванської загальноосвітньої школи відбувся теоретично-практичний семінар "Формування економічної культури учнів при організації виховної роботи закладу". Метою семінару було підвищення професійної компетентності вчителів економіки з питань організації позакласної роботи зі здібними учнями з предметів економічного спрямування.
Переглядів: 1628 Читати повністю
18 лютого 2010 року на базі Люботинської ЗОШ №3 було проведено теоретично-практичний семінар вчителів основ здоров'я шкіл м. Люботина за темою "Застосування інноваційної методики викладання основ здоров'я на засадах розвитку життєвих навичок". Метою семінару було ознайомити вчителів із інноваційною методикою викладання основ здоров'я шляхом використання мультимедійних засобів та інтерактивних форм роботи з учнями на різних етапах уроку та в позаурочний час як однією із здоров'язберігаючих технологій.
Переглядів: 3274 Читати повністю
16 лютого 2011 р. на базі загальноосвітньої школи №6 відбувся теоретично-практичний семінар "Розвиток комунікативної компетентності особистості учня молодшого шкільного віку шляхом впровадження елементів інноваційних технологій". Даний захід мав на меті демонстрацію можливостей використання інтерактивних технологій навчання як засобу формування мовленнєвої компетентності учнів початкових класів.
Переглядів: 4017 Читати повністю
10 лютого 2011 року на базі Люботинської гімназії №1 було проведено теоретично-практичний семінар вчителів трудового навчання шкіл м. Люботина за темою "Впровадження проектної технології на уроках трудового навчання". Метою семінару було знайомство з досвідом роботи вчителів гімназії щодо впровадження методу проектів на уроках трудового навчання як одного із засобів підвищення якості освіти.
Переглядів: 2443 Читати повністю
27 січня 2011 р. на базі Люботинської загальноосвітньої школи №6 відбувся теоретично-практичний семінар "Розвиток комунікативної компетентності особистості учня шляхом впровадження елементів інноваційних технологій". Метою даного заходу було ознайомлення вчителів географії з досвідом навчального закладу формування комунікативної компетентності учнів на уроках географії та демонстрація комп'ютерних презентацій на етапі засвоєння нових знань, як засобу стимулювання учнів до самостійного пошуку інформації.
Переглядів: 1423 Читати повністю
26 січня 2011 р. базі Люботинської ЗОШ І–ІІІ ст. № 4 відбувся теоретично-практичний семінар вчителів художньо-естетичного циклу за темою: "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках художньо-естетичного циклу". Мета семінару – ознайомити вчителів міста з досвідом навчального закладу щодо розвитку індивідуальних творчих здібностей учнів на кроках художньо-естетичного циклу; розкрити можливості впливу інформаційних технологій на розвиток аналітично-синкретичної діяльності учнів.
Переглядів: 3197 Читати повністю