Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міські методичні об’єднання

Февраль 2011

24 лютого 2011 р. на базі Караванської загальноосвітньої школи відбувся теоретично-практичний семінар "Формування економічної культури учнів при організації виховної роботи закладу". Метою семінару було підвищення професійної компетентності вчителів економіки з питань організації позакласної роботи зі здібними учнями з предметів економічного спрямування.
Переглядів: 1747 Читати повністю
18 лютого 2010 року на базі Люботинської ЗОШ №3 було проведено теоретично-практичний семінар вчителів основ здоров'я шкіл м. Люботина за темою "Застосування інноваційної методики викладання основ здоров'я на засадах розвитку життєвих навичок". Метою семінару було ознайомити вчителів із інноваційною методикою викладання основ здоров'я шляхом використання мультимедійних засобів та інтерактивних форм роботи з учнями на різних етапах уроку та в позаурочний час як однією із здоров'язберігаючих технологій.
Переглядів: 3378 Читати повністю
16 лютого 2011 р. на базі загальноосвітньої школи №6 відбувся теоретично-практичний семінар "Розвиток комунікативної компетентності особистості учня молодшого шкільного віку шляхом впровадження елементів інноваційних технологій". Даний захід мав на меті демонстрацію можливостей використання інтерактивних технологій навчання як засобу формування мовленнєвої компетентності учнів початкових класів.
Переглядів: 4131 Читати повністю
10 лютого 2011 року на базі Люботинської гімназії №1 було проведено теоретично-практичний семінар вчителів трудового навчання шкіл м. Люботина за темою "Впровадження проектної технології на уроках трудового навчання". Метою семінару було знайомство з досвідом роботи вчителів гімназії щодо впровадження методу проектів на уроках трудового навчання як одного із засобів підвищення якості освіти.
Переглядів: 2580 Читати повністю
1