Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міські методичні об’єднання

Январь 2011

27 січня 2011 р. на базі Люботинської загальноосвітньої школи №6 відбувся теоретично-практичний семінар "Розвиток комунікативної компетентності особистості учня шляхом впровадження елементів інноваційних технологій". Метою даного заходу було ознайомлення вчителів географії з досвідом навчального закладу формування комунікативної компетентності учнів на уроках географії та демонстрація комп'ютерних презентацій на етапі засвоєння нових знань, як засобу стимулювання учнів до самостійного пошуку інформації.
Переглядів: 1513 Читати повністю
26 січня 2011 р. базі Люботинської ЗОШ І–ІІІ ст. № 4 відбувся теоретично-практичний семінар вчителів художньо-естетичного циклу за темою: "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках художньо-естетичного циклу". Мета семінару – ознайомити вчителів міста з досвідом навчального закладу щодо розвитку індивідуальних творчих здібностей учнів на кроках художньо-естетичного циклу; розкрити можливості впливу інформаційних технологій на розвиток аналітично-синкретичної діяльності учнів.
Переглядів: 3346 Читати повністю
12 січня 2011 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 було проведено теоретично-практичний семінар вчителів суспільствознавства шкіл м. Люботина за темою "Підвищення якості освіти через формування рефлексивних умінь вчителя". Завданням семінару було познайомити вчителів з прийомами та методами етапу рефлексії на уроках історії як ефективного засобу усвідомлення отриманих результатів навчальної діяльності учнів.
Переглядів: 1287 Читати повністю
1