Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Загальноміський легкоатлетичний крос, присвячений пам’яті заслуженого тренера В.В. Петровського

28.05.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

28 травня 2015 року за ініціативи КЗ "Спорт для всіх" відбувся загальноміський легкоатлетичний крос, присвячений пам'яті заслуженого тренера В.В. Петровського. У заході взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста 2-х вікових категорій: учні 6-7 класів та учні 8-9 класів. Діти долали дистанцію 500 метрів навколо І ставка.

Серед юнаків першої вікової категорії І місце виборов Сергієнко О. гість Манченківської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце - Забіцький М., ІІІ місце – Хлудєєв А. учні Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. №6.

Серед дівчат першої вікової категорії І місце посіла Шелест Ю., ІІ місце – Лук'яненко В. учениці Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, ІІІ місце – Ганнич А., учениця Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. №6.

Серед юнаків другої вікової категорії І місце присуджене Комишанченко А., учневі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Серед дівчат 1-е місце Никоненко В., 2-е – Підоренко А., серед учнів старших класів перше місце у Дубовика К., 2-е – Сергєєва Д., 3-е – Славянського О. У командному заліку, за сумою призових місць кращою стала команда ЗОШ №6, друге місце у команди ЗОШ №4, третє почесне місце у команди ЗОШ №3.

Всі переможці і призери отримали грамоти і дипломи різних ступенів від Комунального закладу – міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

Вітаємо всіх переможців, призерів, учасників заходів та груп підтримки із закінченням учбового року! Гарного літнього відпочинку та нових здобутків у новому учбовому році!

Переглядів: 535 Повернутись