Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар вчителів трудового навчання

10.04.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

8 квітня 2015 року на базі Люботинського НВК №2 відбувся практично-теоретичний семінар вчителів трудового навчання шкіл м. Люботина за темою «Формування ключових і предметних компетентностей учнів на уроках  трудового навчання шляхом упровадження проектної технології у навчально-виховний процес в умовах реалізації нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Вчитель  Люботинського НВК № 2 Шульга О.П. познайомила вчителів міста з досвідом  роботи вчителів трудового навчання школи щодо впровадження проектної технології у навчально-виховний процес, показала  фрагменти уроку-презентації проекту у 5 класі з теми «Виготовлення м'якої іграшки». Для вчителів трудового навчання вчителем Чірвою Л.О. було проведено майстер-клас «Виготовлення штучних квітів». На семінарі було представлено виставку дитячих поробок.

Підводячи підсумки семінару, вчителі міста висловили думку, що семінар проведено на високому науково-методичному рівні. Ми дуже вдячні вчителям, адміністрації школи за теплу, гостинну зустріч, цікавий, насичений семінар.   

Переглядів: 547 Повернутись