Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар вчителів основ здоров'я

10.04.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

7 квітня 2015 року на базі Люботинського НВК №2 було проведено теоретично-практичний семінар вчителів основ здоров'я шкіл м. Люботина за темою «Профілактика ризикованої поведінки учнів, навчання безпечного та здорового способу життя на основі розвитку життєвих навичок. Мультимедійні матеріали як компонент сучасного уроку».

Мета семінару – ознайомити учасників семінару із досвідом роботи вчителя основ здоров'я Прядки О.І. щодо формування в учнів навичок безпечного та здорового способу життя шляхом використання сучасних моделей навчання.

Вчитель Прядка Ольга Іванівна  підготувала для присутніх доповідь-презентацію відповідно до теми семінару. Під час практичного блоку семінару вчителі основ здоров'я працювали в малих групах, конструюючи урок основ здоров'я у 7 класі (із використанням інтерактивних технологій).  Кожна група вчителів обрала тему уроку, підручник з основ здоров'я, підготувала конспект уроку, а потім його презентувала.

Практичним психологом Каракаптаном Ю.В. для вчителів основ здоров'я  було проведено тренінг «Здоровий вчитель – здоровий учень». При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено високий методичний рівень проведення семінару.

Методист ММК Хлистун Н.І.

Переглядів: 644 Повернутись