Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар шкільних бібліотекарів

21.03.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

19 березня 2015 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбувся теоретично-практичний семінар для шкільних бібліотекарів за темою «Створення інформаційного середовища з метою формування компетентного читача».

Мета семінару – показати ефективність використання різноманітність інформаційних засобів як одного із шляхів виховання активного читача. Завідуюча бібліотекою Глущенко Ольга Євгенівна підготувала для присутніх доповідь-презентацію відповідно до теми семінару. Практична частина семінару була представлена святом для першокласників «Прощавай, Букварику!» (підготувала захід вчитель початкових класів Семикіна О.М.). На святі були присутні також і батьки учнів 1-х класів. Приємним подарунком для першокласників стала книга українських казок, подарована на згадку про свято.

Продовжився практичний блок семінару конкурсом учнівських презентацій «Сторінками улюблених книжок», який провела завідуюча бібліотекою Глущенко О.Є. Учні 7-8 класів презентували улюблені книги українських та зарубіжних письменників. Учасникам семінару найбільше запам’ятався виступ учня 7-А кл. Серебрякова Іллі, який підготував комп’ютерну презентацію та рекламний відеоролік про твори українського автора Всеволода Нестайка.  

При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено високий методичний рівень проведення семінару.

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 480 Повернутись