Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар вчителів фізики та астрономії

04.03.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

26 лютого 2015 року відбувся теоретично-практичний семінар вчителів фізики та астрономії на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з теми «Формування ключових компетентностей учнів на уроках фізики шляхом впровадження ІКТ».

Мета семінару: показати шляхи формування ключових компетентностей учнів на уроках фізики шляхом упровадження ІКТ у навчально-виховний процес; познайомити з методикою використання віртуальної лабораторії як засобом організації фізичних досліджень; показати технологію створення завдань в тестовій формі з використанням комп’ютерних програм.

У рамках інформаційно-презентаційного блоку семінару учитель фізики Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бутенко Наталія Олексіївна під час доповіді описала шляхи формування основних компетентностей учнів на уроках фізики шляхом впровадження ІКТ.

У ході практичної частини Наталія Олексіївна ознайомила учасників семінару з  власним досвідом роботи з використання на уроках фізики комп’ютерних технологій та презентувала присутнім:

  • Майстер-клас «Використання ІКТ на уроках фізики. Дослідження зображень предмета, що дає лінза»;
  • Методичний практикум «Лабораторні та експериментальні дослідження з використанням віртуальної лабораторії»;
  • Педагогічну лабораторію «Використання тестових програм у навчальному середовищі (за новими прграмами)».

При підведенні підсумків семінару та за результатами анкетування учасників семінару встановлено рівень проведення семінару – високий.

Переглядів: 830 Повернутись