Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар "Удосконалення сучасного уроку шляхом впровадження інтерактивних методів навчання з метою підвищення якості навчально-виховного процесу"

26.02.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК та міського методичного об’єднання вчителів суспільствознавства 25 лютого 2015 р. на базі Люботинської загальноосвітньої школи № 4 відбувся теоретично-практичний семінар "Удосконалення сучасного уроку шляхом впровадження інтерактивних методів навчання з метою підвищення якості навчально-виховного процесу". Метою даного заходу було ознайомлення вчителів суспільствознавства з особливостями впровадження нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти на уроках історії з використанням інтерактивних методів навчання; показати систему роботи вчителів закладу з підвищення якості навчально-виховного процесу; ознайомити учасників семінару з системою роботи вчителів історії з підготовки учнів до ЗНО.

У теоретичному блоці вчитель історії Вяліна Л.М. ознайомила учасників з доповіддю – презентацією відповідно до теми семінару. Практичний блок був представлений практичним заняттям з інтегрованого курсу «Всесвітня історія. Історія України» для 6 кл. з теми «Особистість і діяльність Олександра Великого за історичними джерелами», яке провела вчитель історії Саушева О.М.

Згідно плану семінару вчитель історії Іванченко О.А. провела майстер-клас «Підготовка учнів до ЗНО з історії України» та методичний тренінг «Робота з обов’язковими пам’ятками архітектури та образотворчого мистецтва для розпізнавання учнями». Вчителі детально ознайомились з тестами ЗНО з історії України 2014 року, звернули увагу на особливості програми ЗНО з історії України 2015 року.

По закінченню семінару методист ЛММК Сітченко В.М. доповіла присутнім про результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2014/2015 н.р.  Після проведення анкетування було визначено високий методичний рівень проведення семінару.   

Переглядів: 547 Повернутись