Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар вчителів російської мови та світової літератури

17.02.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

17 лютого 2015 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено теоретично-практичний семінар вчителів російської мови та світової літератури шкіл м. Люботина за темою «Активізація творчої діяльності учнів на уроках світової літератури шляхом упровадження інтерактивних методик».  

 Мета семінару - ознайомити учасників семінару з теоретичним основами та практичним досвідом учителів гімназії з питання впровадження інтерактивних методик на уроках світової літератури шляхом активізації творчої діяльності учнів; сприяти активізації творчої професійної діяльності вчителів, їх зацікавленості в оволодінні інтерактивними методиками. Вчитель світової літератури Петрів Ірина Петрівна  підготувала для присутніх доповідь-презентацію відповідно до теми семінару. Практичний блок семінару було представлено уроком світової літератури у 6 класі за темою «Людські взаємини, моральні цінності в казці-притчі А.де Сент-Екзюпері «Маленький принц», який підготувала молодий вчитель Приходько Л.С. Досвідчений вчитель світової літератури Цапенко З.В. провела урок у 8 кл. з теми «Пісня про Роланда» - французький героїчний епос. Історична правда і вигадка в поемі». Продовжився практичний блок семінару літературною вікториною для вчителів.

Наприкінці семінару методист ММК Сітченко В.М. підвела підсумки, присутні вчителі обмінялись думками щодо проведеного семінару. Згідно з анкетуванням учасників семінару  визначено високий методичний рівень проведення семінару.

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 641 Повернутись