Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар шкільних бібліотекарів за темою: "Формування ціннісного ставлення особистості до держави та суспільства шляхом впровадження виховних діяльностей шкільної бібліотеки, пов'язаних із календарем знаменних дат"

03.10.2011 | Розмістив: 

16 лютого 2011 р. на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відбувся теоретично-практичний семінар шкільних бібліотекарів за темою: "Формування ціннісного ставлення особистості до держави та суспільства шляхом впровадження виховних діяльностей шкільної бібліотеки, пов'язаних із календарем знаменних дат". Мета семінару – ознайомити зі шляхами використання календарно-обрядових традицій та свят у позаурочній діяльності учнів. Показати їх вплив на формування національно – свідомої особистості.

Теоретичний блок представила бібліотекар Глущенко О.Є., яка представила доповідь у вигляді комп'ютерної презентації за темою: „Формування ціннісного ставлення особистості до держави та суспільства шляхом впровадження виховних діяльностей шкільної бібліотеки, пов'язаних із календарем знаменних дат". Презентація була ґрунтовною, змістовою, послідовною. Ольга Євгенівна доповіла про впровадження в практику роботи школи заходів на основі народних традицій з метою поглиблення знань учнів про свій народ, його історію і культуру, сприяння усвідомлення нерозривної єдності із попередніми поколіннями, з їх духовним світом. Презентація супроводжувалась фотоматеріалами позакласних заходів, присвячених народним святам.

Практична частина семінару розпочалась згідно плану об 10-05. Було проведено мовний ранок для учнів 6- 7 кл. "Пригоди в царстві помилок" (п'єса - казка, присвячена Міжнародному дню рідної мови). Підготували захід вчитель української мови та літератури Баранік С.П. та бібліотекар Глущенко О.Є. Мета заходу – виховувати в учнів повагу до рідної мови; сприяти формуванню читацьких інтересів учнів, виховувати почуття патріотизму. У заході брали участь учні різних вікових категорій – 5-9 кл., які інсценували казку "Пригоди в царстві помилок". Слід відзначити високу підготовку та емоційність виступів таких учнів - Мартиненко Дениса, Буцької Аліни, Чертьонової Дар'ї – учнів 7 кл. та Коваленка Івана, учня 6 кл., вдалий музичний супровід, яскраві костюми.

О 10-45 для учнів 1-5 кл. бібліотекарем Глущенко О.Є. та вчителем української мови та літератури Пономаренко Н.О. було проведено свято "Стрітення". Мета заходу – закріпити знання учнів про традиції українського народу. Відроджувати календарно-обрядові звичаї нашого народу; вчити учнів слухати та співати українські пісні; формувати навички виразного читання віршів, основи акторської майстерності; виховувати повагу до народних звичаїв та традицій. Обладнання для заходу – святково прикрашена зала, музичний супровід, народні костюми, рушники, керамічні вироби. Учні в інсценованій формі розповіли про народні обряди, пов'язані зі святом Стрітення, виконали українські обрядові пісні. Учасники семінару відзначили виступ учениць 10 кл. Безрук Юлії, Руденко Таісії, та учениці 3 кл. Мельник Марини.

Членами ММО шкільних бібліотекарів вирішено, що семінар проведено на високому рівні.

Учасники семінару: керівник ММО шкільних бібліотекарів Пигуль К.І., методист ММК Сітченко В.М., бібліотекар Люботинської ЗОШ № 6 Жох В.М., бібліотекар Люботинської ЗОШ № 4 Євтушенко Л.А.

Методист ЛММК, Сітченко В.М.

Переглядів: 2724 | Останнє редагування: 01.02.2012 Повернутись