За цей рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар заступників директорів з виховної роботи

09.12.2014 | Розмістив: В.В. Стрілець

4 грудня 2014 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 проведено семінар  заступників директорів з виховної роботи за темою "Превентивне виховання як пріоритетна складова цілісної системи виховання громадянина України".    Превентивний підхід  в освітній системі Люботинської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 3 розвивається з урахуванням передових надбань європейського досвіду як єдина модель захисту прав дитини на здоров'я, соціальний розвиток відповідно до Декларації прав дитини. Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 з 2006 року є освітньо-інформаційним центром  Національної мережі шкіл сприяння здоров'ю, 2012 – культури здоров'я.  З 2013 року школа впроваджує Всеукраїнський превентивний проект "Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу" і почала впроваджувати проект "Школа дружня до дитини". Найважливіше завдання школи – навчити  дітей  берегти і зміцнювати своє здоров'я, виховувати у них навички безпечної поведінки. Метою семінару було ознайомити учасників семінару зі шляхами впровадження інноваційних превентивних технологій у виховний процес школи з метою формування соціально-активної особистості. Над реалізацією превентивного напрямку навчання і виховання працює увесь педагогічний колектив школи як цілісний механізм.  У цьому змогли пересвідчитись усі гості семінару – заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста. Заступник директора Титаренко Світлана Вікторівна ознайомила (доповідь-презентація) учасників семінару із системою роботи школи з превентивного напрямку. Світлана Вікторівна звернула  увагу на різноманітність форм виховної та навчальної діяльностей, і  в продовженні програми семінару кожен учасник міг відчути на собі дієвість деяких форм. Надалі гості взяли участь у

- тренінгу  навичок протидії соціальним маніпуляціям (підготувала тренер-педагог Толстоп'ятова Л. В.);

- Інформаційній інтерактивній виставці-грі "Маршрут безпеки" (підготували координатор Семикіна О. М., фасилітатори);

- флешмобі "Танцюють усі" (підготували педагог-організатор Несміянова С. В., учні 2-3 класів).

У продовженні семінару педагоги-організатори Несміянова С. В. і Гололобова Є. О. презентували навчальні інтелектуальні настільні ігри "Країна Здороволяндія" та "Крок за кроком". На завершення  семінару учасників привітали учні 3-4 класів, які презентували театралізовану виставу-мюзікл "Як Михайлик захворів" (автор Барчан Ірина Олексіївна).

При підведенні підсумків семінару учасниками семінару одноголосно визначено високий рівень проведення, що свідчить про системну плідну, командну роботу колективу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 в напрямку превентивного виховання учнів. Тема семінару розкрита повністю, мета семінару досягнута. 

Переглядів: 1017 Повернутись