Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Акція " Повертайся живим"

27.11.2014 | Розмістив: В.В. Стрілець

26 листопада 2014 року у Люботинській гімназії № 1 розпочалася акція «Повертайся живим». Організатором акції стала заступник директора з навчально-виховної роботи Попова О. Л.

"До нас додому, в Україну, прийшла біда… Кожного дня на сході країни гинуть люди, руйнуються житлові будинки, дитячі садочки, школи, заводи, мости, залізничні колії, а поля засіваються осколками вибухівки. Страшно. Моторошно. Неправильно.

Але сьогодні там, на сході, є ті, хто став на захист своєї Батьківщини проти Зла. Наші герої, герої України, любі захисники, дорогі солдати – так звертаються до них у своїх листах учні гімназії. В цих листах – і гордість, і велика повага, і впевненість, що Добро переможе, і щирі побажання, серед яких найголовніше – повернутися живими.

А молодші школярі передають в зону АТО свої малюнки, якими хочуть підтримати і зігріти хоробрі серця.

Учні гімназії через волонтерів у зону АТО передали вже більше 100 малюнків та близько 60 листів. Допомогли їх зібрати Дон Ганна Володимирівна, вчитель образотворчого мистецтва, яка надихала своїх вихованців, Проненко Олена Петрівна, класний керівник 5-а класу, Поліщук Наталія Василівна, класний керівник 6-б класу, Тижненко Світлана Євгенівна, вчитель трудового навчання, Болдарєва Вікторія Вікторівна, класний керівник 8-а класу.

Завтра, 27 листопада, я передаю волонтерам чергову партію малюнків та листів. Переглядаю їх вкотре…

Україна – єдина країна! Слава Україні! Повертайтесь живими!"

Фотозвіт про проведення акції можна переглянути за посиланням: http://lubotin-gymnasium1.edu.kh.ua/gallery/20142015_n_r/akciya_povertajsya_zhivim/

Переглядів: 748 Повернутись