Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Акція " Повертайся живим"

27.11.2014 | Розмістив: В.В. Стрілець

26 листопада 2014 року у Люботинській гімназії № 1 розпочалася акція «Повертайся живим». Організатором акції стала заступник директора з навчально-виховної роботи Попова О. Л.

"До нас додому, в Україну, прийшла біда… Кожного дня на сході країни гинуть люди, руйнуються житлові будинки, дитячі садочки, школи, заводи, мости, залізничні колії, а поля засіваються осколками вибухівки. Страшно. Моторошно. Неправильно.

Але сьогодні там, на сході, є ті, хто став на захист своєї Батьківщини проти Зла. Наші герої, герої України, любі захисники, дорогі солдати – так звертаються до них у своїх листах учні гімназії. В цих листах – і гордість, і велика повага, і впевненість, що Добро переможе, і щирі побажання, серед яких найголовніше – повернутися живими.

А молодші школярі передають в зону АТО свої малюнки, якими хочуть підтримати і зігріти хоробрі серця.

Учні гімназії через волонтерів у зону АТО передали вже більше 100 малюнків та близько 60 листів. Допомогли їх зібрати Дон Ганна Володимирівна, вчитель образотворчого мистецтва, яка надихала своїх вихованців, Проненко Олена Петрівна, класний керівник 5-а класу, Поліщук Наталія Василівна, класний керівник 6-б класу, Тижненко Світлана Євгенівна, вчитель трудового навчання, Болдарєва Вікторія Вікторівна, класний керівник 8-а класу.

Завтра, 27 листопада, я передаю волонтерам чергову партію малюнків та листів. Переглядаю їх вкотре…

Україна – єдина країна! Слава Україні! Повертайтесь живими!"

Фотозвіт про проведення акції можна переглянути за посиланням: http://lubotin-gymnasium1.edu.kh.ua/gallery/20142015_n_r/akciya_povertajsya_zhivim/

Переглядів: 778 Повернутись