Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар для вчителів художньо-естетичного циклу

21.11.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

19 листопада 2014 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся теоретично-практичний семінар для вчителів художньо-естетичного циклу за темою "Сучасні форми та методи організації навчально-виховного процесу як засіб формування ключових компетентностей на уроках художньо-естетичного циклу". На семінарі була присутня заступник начальника відділу освіти Люботинської міської ради Ломекіна Вікторія Володимирівна. 

Педагоги Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 мали за мету ознайомити вчителів міста з сучасними формами та методами організації навчально-виховного процесу,  показати на практиці формування ключових компетентностей на уроках художньо-естетичного циклу та в позаурочній діяльності. Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу Мозгова Лариса Миколаївна підготувала для присутніх доповідь-презентацію відповідно до теми семінару. Практична частина семінару була представлена відкритим уроком в 6-Б класі з теми  «Настрій у пейзажі» (учитель Вакар Тетяна Леонідівна),  майстер-класом «Технологія виготовлення панно в техніці холодного батику» (учитель Вакар Тетяна Леонідівна), презентацією учнівських проектів – як позакласна робота з художньої культури  (учитель Трипольська Ольга Олександрівна) та виступом команди КВК «Форсаж» (учитель Мозгова Лариса Миколаївна). Відповідно до відгуків та результатів анкетування учасників семінару, особливої уваги заслуговував майстер-клас «Технологія виготовлення панно в техніці холодного батику», де присутні вчителі мали нагоду самостійно створити панно, від чого отримали велике задоволення та нові навики.  Окремо відзначили й презентацію учнівських проектів «Древнейшая песнь материнства. Образ матери и ребёнка в изобразительном искусстве, музыке и литературе».  Учні дуже цікаво й зворушливо відобразили дану тему в своїх роботах.

При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено загальний рівень проведення семінару – високий.

Переглядів: 578 Повернутись