За цей рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Засідання постійнодіючого семінару «Науково-методичний супровід упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти»

08.11.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

«Я у світі» – новий навчальний предмет, який справедливо називають першим курсом громадянської освіти. Його почали опановувати третьокласники з 1 вересня 2014/2015 навчального року. Маленьким школярам не завжди легко розібратися у змісті навчального предмета про навколишній світ і українське суспільство. У процесі навчання його вивчення перед учнями постають певні трудності. Їм часом важко осягнути все багатство людських стосунків, визначитися у ставленні до самих себе, до інших людей, до природного і соціального оточення.

Саме тому  виникла необхідність детально розглянути методичні механізми реалізації завдань освітньої галузі «Суспільствознавство»  Державного стандарту початкової  загальної освіти із вчителями, що працюють в 3 класах ЗНЗ міста. Даним питанням було присвячене засідання постійнодіючого семінару «Науково-методичний супровід упровадження Державного стандарту  початкової загальної освіти», що відбулося 6 листопада 2014 року.

В ході виконання практичних вправ та інтерактивного спілкування під керівництвом завідуючої ЦППСР Бойко Л.М. педагоги опановували методику проведення тренінгових занять, застосування ігрових та рольових вправ, щоб уроки «Я у світі» стали цікавими дітям.  

Переглядів: 409 Повернутись