Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

День аналізу і регуляції, проведений у Люботині, працівниками Центру методичної роботи з керівними кадрами

24.10.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

22 та 23 жовтня 2014 року у місті Люботині відбувся науково-методичний виїзд – День аналізу і регуляції – працівників Центру методичної роботи з керівними кадрами з теми «Контрольно-аналітична діяльність керівника загальноосвітнього навчального закладу», метою якого було надання науково-методичної допомоги новопризначеним директорам, заступникам директорів із навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста для покращення якості здійснення контрольно-аналітичної діяльності під час проведення навчально-виховного процесу.

Відповідно до Програми ДАРу завідувачем Центру методичної роботи з керівними кадрами Татариновим М.В. та методистами Кравчук О.О. та Сировацькою Л.О. проведено науково-практичні семінари для заступників директорів із навчально-виховної роботи, молодих учителів та їх наставників, членів ради суб’єктів освітнього округу.

Надано науково-методичну та практичну допомогу новопризначеним директорам, заступникам директорів із навчально-виховної роботи з питань якісного планування, здійснення контрольно-аналітичної діяльності, проведення організаційно-методичної роботи з педагогічними колективами в умовах подальшого впровадження нових Державних стандартів, методистам методичного кабінету відділу освіти, які ведуть кадрову роботу, забезпечують супровід виконання навчальних планів і навчальних програм, голові та членам ради суб’єктів міського освітнього округу з питань якісного здійснення допрофільного та профільного навчання учнів класів основної та старшої шкіл.

На базі Люботинської гімназії № 1 завідувачем Центру методичної роботи з керівними кадрами Татариновим Михайлом Вікторовичем було проведено майстер-клас з історії України в 11- А класі за темою «Розвиток культури України в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р.р.». Присутні заступники директорів з навчально- виховної роботи зробили аналіз уроку та відзначили високий науково-методичний рівень його проведення.

Для вчителів, які викладають навчальний курс «Православна культура Слобожанщини» Татаринов М.В. провів майстер-класи у 5–8-х класах за темою «Якість, зміст й особливості проведення навчальних занять з предмета». Учні поринули у світ православних свят; обговорили православні чесноти у житті людини, розкрили роль благочинництва у православній традиції слобожанського регіону. Вчителі та учні були у захопленні від майстерності та професіоналізму вчителя, вміння розкрити зміст уроку, пов’язати його із сьогоденням. Для учнів проведені уроки стали справжнім святом, а отримані бали – найвищою нагородою.

Освітяни міста щиро вдячні завідувачу Центру методичної роботи з керівними кадрами Татаринову М.В., методистам Кравчук О.О. та Сировацькій Л.О. за кваліфіковану, професійну методичну допомогу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Начальник відділу освіти В.В. Стрілець

Переглядів: 563 Повернутись