За цей рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

«Правила дорожнього руху: вивчай, знай, виконуй»

15.03.2011 | Розмістив: В.В. Стрілець

14 березня 2011 року Люботинським міським відділом освіти спільно з відділом ДАІ з обслуговування м. Люботин та АТІ ГУМВС України в Харківській області проведено міський фестиваль юних інспекторів дорожнього руху, в якому взяло участь 6 команд: команди ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ№5, ЗОШ №6, Караванської ЗОШ. Люботинська гімназія №1, команда якої в минулому році стала переможницею, готується до участі у регіональному фестивалі. Захід було спрямовано на роз’яснення норм безпечної поведінки на вулицях та дорогах, знання правил дорожнього руху, запобігання дорожньо-транспортного дитячого травматизму.

Виступи команд ЗОШ №2, Караванської ЗОШ, ЗОШ №5, ЗОШ №6 вирізнялися яскравістю, цікавістю, високою виконавською майстерністю, оригінальністю, вдалим творчим задумом, чіткістю виконання текстового матеріалу, пісень, танців.

У конкурсі знавців правил дорожнього руху, який складався з 2-х завдань: тестів та відповіді на поставлені питання щодо поведінки пішоходів, пасажирів, велосипедистів на вулицях міста та дорогах – кращі знання продемонстрували учні ЗОШ №2 та ЗОШ №6. Учні Караванської ЗОШ справилися із завданнями теоретичного конкурсу лише на 34%.

Усі команди виготовили яскраві та змістовні плакати з Правил дорожнього руху, підготували декорації та необхідний реквізит, костюми для виступу своєї команди.

Команди юних знавців дорожнього руху були нагороджені грамотами ВДАІ та подарунками. Місця розподілені таким чином: ЗОШ №2 (1 місце), ЗОШ №6 (ІІ місце), ЗОШ№5 (ІІІ місце).

Переглядів: 1557 Повернутись