Архів за 2023 рік
Архів за 2022 рік
Архів за 2021 рік
Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар вчителів суспільствознавства

16.04.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану роботи міського методичного кабінету та міського методичного об’єднання вчителів суспільствознавства 16 квітня 2014 р. на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся теоретично-практичний семінар за темою "Використання інноваційних технологій під час роботи з обдарованими учнями на уроках історії, правознавства та в позаурочний час". Мета семінару – продемонструвати шляхи використання інноваційних технологій як ефективного засобу формування творчої особистості в умовах упровадження нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти.

На семінарі були присутні представники всіх ЗНЗ міста.

Теоретична частина семінару складалася із пролонгованої доповіді вчителів історії Шабельника М.Д. та Філоненко Т.С., яка супроводжувалася мультимедійною презентацією. Доповідачі надали інформацію про теоретичні та методичні засади упровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (освітня галузь «Суспільствознавство»), акцентували увагу на використання технології особистісно зорієнтованого уроку, інноваційних формах і методах навчання, які використовуються під час проведення уроків історії та правознавства.

Практична частина семінару була представлена уроком історії України (вступ до історії ) в 5 класі за темою «Парки і сади. «Софіївка» в Умані та заповідник «Качанівка» на Чернігівщині», який проводила вчитель історії Філоненко Т.С. Урок супроводжувався пізнавальною презентацією, яка містила змістовну інформацію про історію парків, світлини їх сучасного вигляду. Наприкінці уроку учні здали комп’ютерні тести, які дали можливість учителю визначити рівень засвоєної на уроці інформації.

Практичний блок продовжився інтерактивною грою для учнів 9-11 класів «Судове засідання. Суд присяжних». Проводив захід вчитель історії та правознавства Шабельник М.Д. Мета заходу – формувати глибоке усвідомлення взаємозв’язку між ідеями свободи, правами людини, її громадською відповідальністю, принципами загальнолюдської моралі та усвідомлення високого призначення людини  суспільстві. Учні старших класів підготували інсценізоване судове засідання, після якого у форматі круглого столу вирішували питання: чи має право на існування суд присяжних.

По закінченню семінару методист ММК Сітченко В.М. доповіла учасникам семінару про особливості проведення державної підсумкової атестації у 2013/2014 навчальному році.

Методист ММК В.М. Сітченко

Переглядів: 1206 Повернутись