Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Довічно житиме в нашій пам’яті…

17.02.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

Афганістан – це мужність воїнів, це вірність солдатській дружбі, це взаємодопомога і взаємовиручка. Це – пам’ять про тих, хто сповна виконав військовий обов’язок.

З метою розширення знань учнів про історичні події афганської війни, виховання поваги до учасників військових подій в Афганістані в Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 оформлена постійно діюча тематична виставка літератури «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе».

Навіть не помічаєш, як плинуть швидкокрилі роки. День за днем, день за днем… Ось так уже й пролетіли роки від того страшного дня – дня, коли випускники нашої школи Хомич Сергій та Савченко Олександр навічно залишилися молодими. Безжальна куля обірвала їх молоде життя. Дев’ятнадцятирічними юнаками вони відійшли у вічність, залишивши по собі добрі, теплі спогади…

Багато що з плином часу забувається, але про воїнів-інтернаціоналістів пам’ятають. Пам’ятають у рідному місті, у рідній школі.

Вшановуючи їх пам’ять, 17 лютого 2014 року у Люботинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 зібралася шкільна родина на лінійку – пам’яті «Ваш світлий подвиг незабутній». Звучали зворушливі вірші, пісні у виконанні Чурілова Є.В. та Будькової М.В. Бриніли сльози на очах під час священної хвилини мовчання… Ми пам’ятаємо… Ми не забули…

Переглядів: 566 Повернутись