За цей рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Засідання міських методичних об’єднань

З метою навчально-методичної підготовки вчителів загальноосвітніх навчальних закладів міста  Люботина до застосування тестових технологій навчання 8 та 9 січня 2014 року проведено засідання міських методичних об’єднань (ММО)  учителів з предметів, що винесені на  ЗНО-2014, у яких взяло участь 88 вчителів-предметників.

Під час засідань  проведено таку роботу:

  • розглянуто матеріали проведення методичних семінарів-тренінгів для вчителів-предметників у Харківській області;
  •  обговорено питання щодо подальшої роботи ММО  щодо навчально-методичної підготовки вчителів до застосування тестових технологій;
  •  опрацьовано матеріали «ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти», надані Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти під час проведення науково-практичних семінарів для педагогічних працівників, які викладають предмети, винесені на зовнішнє незалежне оцінювання у 2014 році

           По закінченню теоретичної частини з вчителями проведено практичне заняття з опрацювання тестів та здійснено оцінювання знань із використанням матеріалів ЗНО та пробного тестування 2009-2013 років.

          З метою підвищення якості підготовки учнів 11-х класів до зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році, керівникам ММО  необхідно здійснити наступні заходи:

  1. Внести корективи до планів роботи ММО вчителів-предметників на 2014 рік з предметів, що винесені на  ЗНО-2014, а саме: до планів проведення міських теоретично-практичних семінарів   включити питання щодо використання тестових технологій на уроках, запланувати проведення практичних занять з опрацювання тестів з використання матеріалів ЗНО минулих років.
  2. Запланувати щомісячні практичні заняття для вчителів –предметників з методики упровадження тестових технологій на уроках  та практичного опрацювання тестів з використанням матеріалів ЗНО та пробного тестування 2009-2013 років.
  3. Провести у квітні 2014 року практичні заняття ММО, на яких здійснити вихідне тестування вчителів з оцінювання знань теоретичних основ та сучасних досягнень науки з предмета, який вони викладають. 

 

                                                                         Завідувач ММК Сіренко С.М.