Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міська виставка-презентація педагогічних ідей та технологій

18.01.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

З метою визначення пріоритетних напрямів розвитку освіти в місті, презентації сучасних науково-методичних розробок, новітніх моделей управління навчальними закладами, інноваційних та інформаційних технологій навчання 16 січня 2014 року на базі Люботинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбулась міська виставка-презентація педагогічних ідей та технологій за темою «Виховний потенціал уроку в сучасній системі національної освіти» (до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка).

Участь у виставці-презентації взяли 13 навчальних закладів міста, було представлено 57 робіт за різними напрямами: управління освітою, дошкільна освіта, початкова освіта, суспільно-гуманітарна, природничо-математична, вихована робота, позашкільна освіта, практична психологія та соціальна робота. Слід зазначити, що найбільше робіт надійшло від вихователів дошкільних закладів та вчителів початкової школи міста.

Урочисте відкриття виставки-презентації розпочалось з привітального слова начальника Люботинського міського відділу освіти Стрільця В.В. Він наголосив на важливості проведення міської виставки-презентації для популяризації ефективного педагогічного досвіду в освітньому просторі міста. Педагогічні працівники навчальних закладів міста (62 особи) відвідали представлені експозиції, ознайомилися із методичними наробками своїх колег, обмінялися думками та враженнями.

По закінченню виставки-презентації відбулися засідання експертних комісій з перевірки робіт. Із 57 робіт-експонатів від педагогічних працівників навчальних закладів міста 41 збірка отримала схвальні відгуки експертних комісій та рекомендована для участі в обласній виставці-презентації.

Сіренко С.М., завідуюча ММК

Переглядів: 697 Повернутись